facebook
  1. Akıllı Lojistik
  2. Motorlu Sevkiyat Görevlisi / İlaç Sektörü

Motorlu Sevkiyat Görevlisi / İlaç Sektörü

Akıllı Lojistik

Akıllı Lojistik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Motorlu Sevkiyat Görevlisi / İlaç Sektörü ilanlarına göz atabilirsiniz.

Akıllı Lojistik Motorlu Sevkiyat Görevlisi / İlaç Sektörü ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Motorlu Sevkiyat Görevlisi / İlaç Sektörü ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3318151


Kadın veya Erkek 20 - 45 arası No: 3318151 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

Motorlu Sevkiyat Görevlisi / İlaç Sektörü Bolu Motorlu Sevkiyat Görevlisi / İlaç Sektörü Kocaeli Motorlu Sevkiyat Görevlisi / İlaç Sektörü Sakarya Motorlu Sevkiyat Görevlisi / İlaç Sektörü Tekirdağ Motorlu Sevkiyat Görevlisi / İlaç Sektörü Düzce Motorlu Sevkiyat Görevlisi / İlaç Sektörü Dağıtım Moto Kurye Gıda Moto Kurye Kargo Moto Kurye Lojistik Moto Kurye


Kurye Ne İş Yapar?

Dağıtıma hazır olan ürünlerin bir yerden bir yere hasarsız ve kısa sürede nakil etmekle yükümlü kişilerdir. Bir kuryede en çok aranılan özellikler; çalıştığı güzergahı iyi bilmesi, dikkatli ve seri olmasıdır. Kullanım aracı genellikle motorsiklet olarak bilinir ancak lojistik firmalarının tercih ettiği arabalı kuryelerde oldukça yaygındır. İkisinin de amacı; teslim edilecek paketin en kısa sürede doğru adrese eksiksiz ulaştırmaktır.

Akıllı Lojistik

Aradığınız "Motorlu Sevkiyat Görevlisi / İlaç Sektörü" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?