1. Adecco Group
  2. Müşteri Temsilcisi

Müşteri Temsilcisi

Adecco Group

Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz 20 ülkede, 5 kıtada 180’den fazla ofisi bulunan, çoğunlukla hava alanlarında turistlere döviz hizmeti veren İspanya menşeili müşterimizin Istanbul Hava Limanında açılan ofisleri için ‘’Müşteri Temsilcisi’’ rolünde arayışımız bulunmaktadır.

İŞ TANIMI

• Müşterilerin ihtiyacını doğru belirlemek ve döviz işlemleri sırasında avantajlarımızı, süreçlerimizi ve çapraz satış işlemlerimizi kullanarak şirketimizi en iyi şekilde temsil etmek.
• Müşteri hizmetlerinde mükemmeliyetçiliği esas alarak, şirket ve yasal prosedürlere uygun bir şekilde döviz işlemlerini gerçekleştirmek.
• Müşterilerle direk temas kurmaya,sorumluluk almaya ve en iyi hizmeti sağlamaya istekli olmak.
• Işlemleri yasal kriterlere uyarak belgelemek.
• Döviz işlemleri sırasında oluşabilecek müşteri itirazlarına açık ve eksiksiz olarak yanıt vermek, onların şüphelerini gidermek ve müşteri önerilerine katılmak.
• Döviz işlemleri sırasında oluşabilecek herhangi bir olumsuzlukta takım liderlerini bilgilendirmek.
• Şirketin gelişimine katkı sağlayacak öneriler ve fikirler paylaşmak.
• Aylık maaş + prim ve profesyonel kariyer gelişimine sahip olmak.

ARANAN NİTELİKLER

Seyahat para endüstrisindeki engin tecrübemiz sayesinde, alternatif ve profesyonel bir yaklaşımla, müşterilerimizin ihtiyaçlarını da gözeterek hizmette mükemmeliyet için çaba harcayan bir firma olmaya özen göstermekteyiz. Bugün, Doğu Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya Pasifik bölgelerinde iddialı bir genişleme planımız bulunmaktadır.

Eğer Müşteri Temsilciliği ve Satış alanlarına ilgiliyseniz veya bu pozisyonlarda deneyiminiz varsa bu pozisyon sizin için bir fırsat demektir.

Ekibimize katılarak, dünya çapında finans hizmeti veren bir şirketten müşteri hizmetleri ve satış alanlarındaki becerilerinizi artırma fırsatı bulacaksınız.
Bu pozisyonun amacı şirket içi prosedürleri ve yasal düzenlemeleri takip ederek tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak ve piyasadaki en iyi ürünlerimizi satmaktır.

• En az lise mezunu,
• Türkçe harici ikinci bir yabancı dil bilen (Tercihen İngilizce, Rusça, Arapça veya Almanca),
• Tercihen Satış ve/veya Müşteri Hizmetleri alanlarında deneyimli ve/veya bu alanlara ilgi duyan,
• İnsan ilişkileri kuvvetli,
• Problem çözme yeteneği gelişmiş,
• Müşteri ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz edip, yönlendirebilecek,

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2668511


Kadın veya Erkek 18 - 45 arası No: 2668511 Kişi Sayısı: 75 Tam Zamanlı

Sektör/Bölüm/Pozisyon: Müşteri Hizmetleri - Müşteri Temsilcisi

Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Adecco Group; Türkiye İş Kurumu’nun 24.12.2016 tarih ve 442 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Adecco Group

Aradığınız İşi Hemen Bulun!

250 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?