1. Metropol Eğitim Kurumları
  2. Öğrenci İşleri Personeli - Sekreter

Öğrenci İşleri Personeli - Sekreter

Metropol Eğitim Kurumları

Metropol Eğitim Kurumları firmasının aktif ilanlarına veya diğer Öğrenci İşleri Personeli - Sekreter ilanlarına göz atabilirsiniz.

Metropol Eğitim Kurumları Öğrenci İşleri Personeli - Sekreter ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Öğrenci İşleri Personeli - Sekreter ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2765912


Kadın 22 - 33 arası No: 2765912 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Öğrenci İşleri Personeli - Sekreter Ankara Öğrenci İşleri Personeli - Sekreter İzmir Öğrenci İşleri Personeli - Sekreter Eğitim Kurs


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Benzer Öğrenci İşleri Personeli - Sekreter İş İlanları

Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

Metropol Eğitim Kurumları

Aradığınız "Öğrenci İşleri Personeli - Sekreter" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?