facebook
  1. My Sanat
  2. Öğrenci İşleri - Satış Danışmanı

Öğrenci İşleri - Satış Danışmanı

My Sanat

My Sanat firmasının aktif ilanlarına veya diğer Öğrenci İşleri - Satış Danışmanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

My Sanat Öğrenci İşleri - Satış Danışmanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Öğrenci İşleri - Satış Danışmanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3105393


Kadın 25 - 38 arası No: 3105393 Tam Zamanlı

3,000 TL

Öğrenci İşleri - Satış Danışmanı İstanbul Anadolu Öğrenci İşleri - Satış Danışmanı İstanbul Öğrenci İşleri - Satış Danışmanı Eğitim Kurs Satış Danışmanı


Benzer Öğrenci İşleri - Satış Danışmanı İş İlanları

Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

Aradığınız "Öğrenci İşleri - Satış Danışmanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?