facebook
  1. Gamesatış
  2. Operasyon Destek Elemanı

Operasyon Destek Elemanı

Gamesatış

Gamesatış firmasının aktif ilanlarına veya diğer Operasyon Destek Elemanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Gamesatış Operasyon Destek Elemanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Operasyon Destek Elemanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3284638


Kadın veya Erkek 20 - 30 arası No: 3284638 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

Operasyon Destek Elemanı İzmir Operasyon Destek Elemanı Bilgisayar / BT / Internet Bilgisayar Danışman Bilgisayar / BT / Internet Bilgisayar Çağrı Merkezi Elemanı Bilgisayar / BT / Internet Bilgisayar Operasyon Elemanı Çağrı Merkezi Bilgisayar Müşteri Temsilcisi Çağrı Merkezi Bilgisayar Çağrı Merkezi Elemanı


CNC Operatörü Ne İş Yapar?

Firmalarda üretilen çeşitli ürünlerin kodlarını CNC makinelerine girerek seri üretimi hızlandıran kişilerdir. Cnc operatörü mekanik aksan ve makine parçası üreten fabrikalar için olmazsa olmaz pozisyondadırlar.

Meslek liseleri ve yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun olmaları bu teknik bilgi gerektiren mesleğe başlamak için yeterli olacaktır. Her CNC makinesi farklı işlevlere sahip olduğundan CNC operatörlerininde farklı uzmanlık alanları bulunur. CNC freze, CNC Torna gibi makinelere göre farklı unvanlara sahip olabilirler.

Aradığınız "Operasyon Destek Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?