facebook
  1. Housechill Yönetim & Gayrimenkul
  2. Operasyon Destek Personeli

Housechill Yönetim & Gayrimenkul firmasının aktif ilanlarına veya diğer Operasyon Destek Personeli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Housechill Yönetim & Gayrimenkul Operasyon Destek Personeli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Operasyon Destek Personeli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2891516


Kadın veya Erkek 18 - 35 arası No: 2891516 Tam Zamanlı

Operasyon Destek Personeli İstanbul Avrupa Operasyon Destek Personeli İstanbul Operasyon Destek Personeli Danışmanlık Müşteri Hizmetleri Gayrimenkul Halkla İlişkiler Ofis Asistanı Emlak Ön Saha Operasyon Elemanı


CNC Operatörü Ne İş Yapar?

Firmalarda üretilen çeşitli ürünlerin kodlarını CNC makinelerine girerek seri üretimi hızlandıran kişilerdir. Cnc operatörü mekanik aksan ve makine parçası üreten fabrikalar için olmazsa olmaz pozisyondadırlar.

Meslek liseleri ve yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun olmaları bu teknik bilgi gerektiren mesleğe başlamak için yeterli olacaktır. Her CNC makinesi farklı işlevlere sahip olduğundan CNC operatörlerininde farklı uzmanlık alanları bulunur. CNC freze, CNC Torna gibi makinelere göre farklı unvanlara sahip olabilirler.

Housechill Yönetim & Gayrimenkul

Aradığınız "Operasyon Destek Personeli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?