facebook
  1. Al Rasheed Internatıonal Group Gayrimenkul Yatırım
  2. Operasyon - Pazarlama Koordinatörü

Al Rasheed Internatıonal Group Gayrimenkul Yatırım firmasının aktif ilanlarına veya diğer Operasyon - Pazarlama Koordinatörü ilanlarına göz atabilirsiniz.

Al Rasheed Internatıonal Group Gayrimenkul Yatırım Operasyon - Pazarlama Koordinatörü ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Operasyon - Pazarlama Koordinatörü ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3241438


Kadın veya Erkek 25 - 45 arası No: 3241438 Tam Zamanlı

Operasyon - Pazarlama Koordinatörü İstanbul Avrupa Operasyon - Pazarlama Koordinatörü İstanbul Operasyon - Pazarlama Koordinatörü Lojistik Operasyon Elemanı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Benzer Operasyon - Pazarlama Koordinatörü İş İlanları

CNC Operatörü Ne İş Yapar?

Firmalarda üretilen çeşitli ürünlerin kodlarını CNC makinelerine girerek seri üretimi hızlandıran kişilerdir. Cnc operatörü mekanik aksan ve makine parçası üreten fabrikalar için olmazsa olmaz pozisyondadırlar.

Meslek liseleri ve yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun olmaları bu teknik bilgi gerektiren mesleğe başlamak için yeterli olacaktır. Her CNC makinesi farklı işlevlere sahip olduğundan CNC operatörlerininde farklı uzmanlık alanları bulunur. CNC freze, CNC Torna gibi makinelere göre farklı unvanlara sahip olabilirler.

Al Rasheed Internatıonal Group Gayrimenkul Yatırım

Al Rasheed Internatıonal Group Gayrimenkul Yatırım

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Operasyon - Pazarlama Koordinatörü" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?