facebook
  1. Sun İnsan Kaynakları
  2. Operasyon Sorumlusu (Officier)

Operasyon Sorumlusu (Officier)

Sun İnsan Kaynakları

Sun İnsan Kaynakları firmasının aktif ilanlarına veya diğer Operasyon Sorumlusu (Officier) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sun İnsan Kaynakları Operasyon Sorumlusu (Officier) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Operasyon Sorumlusu (Officier) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3108735


Kadın veya Erkek No: 3108735 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Operasyon Sorumlusu (Officier) İstanbul Avrupa Operasyon Sorumlusu (Officier) İstanbul Operasyon Sorumlusu (Officier) Turizm Operasyon Sorumlu


Sun İnsan Kaynakları; Türkiye İş Kurumu’nun 15.12.2015 tarih ve 811 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
CNC Operatörü Ne İş Yapar?

Firmalarda üretilen çeşitli ürünlerin kodlarını CNC makinelerine girerek seri üretimi hızlandıran kişilerdir. Cnc operatörü mekanik aksan ve makine parçası üreten fabrikalar için olmazsa olmaz pozisyondadırlar.

Meslek liseleri ve yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun olmaları bu teknik bilgi gerektiren mesleğe başlamak için yeterli olacaktır. Her CNC makinesi farklı işlevlere sahip olduğundan CNC operatörlerininde farklı uzmanlık alanları bulunur. CNC freze, CNC Torna gibi makinelere göre farklı unvanlara sahip olabilirler.

Sun İnsan Kaynakları

Aradığınız "Operasyon Sorumlusu (Officier) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?