facebook
  1. Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.
  2. ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ / AVCILAR , ESENYURT / SERVİSLİ

ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ / AVCILAR , ESENYURT / SERVİSLİ

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.

Tepe Servis Ve Yönetim A. Ş. firmasının aktif ilanlarına veya diğer Özel Güvenlik Görevlisi / Avcılar , Esenyurt / Servisli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tepe Servis Ve Yönetim A. Ş. Özel Güvenlik Görevlisi / Avcılar , Esenyurt / Servisli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Özel Güvenlik Görevlisi / Avcılar , Esenyurt / Servisli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3115200


Erkek 22 - 38 arası No: 3115200 Kişi Sayısı: 4 Tam Zamanlı

4,143 TL

Özel Güvenlik Görevlisi / Avcılar , Esenyurt / Servisli İstanbul Avrupa Özel Güvenlik Görevlisi / Avcılar , Esenyurt / Servisli İstanbul Özel Güvenlik Görevlisi / Avcılar , Esenyurt / Servisli Savunma / Güvenlik Güvenlik Eleman Savunma / Güvenlik Güvenlik Görevli Güvenlik Eleman Güvenlik Görevli Güvenlik Memur


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.

Aradığınız "Özel Güvenlik Görevlisi / Avcılar , Esenyurt / Servisli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?