facebook
  1. Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.
  2. ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ / TAKSİM OTEL PROJESİ / GÜMÜŞSUYU

ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ / TAKSİM OTEL PROJESİ / GÜMÜŞSUYU

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.

Tepe Servis Ve Yönetim A. Ş. firmasının aktif ilanlarına veya diğer Özel Güvenlik Görevlisi / Taksim Otel Projesi / Gümüşsuyu ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tepe Servis Ve Yönetim A. Ş. Özel Güvenlik Görevlisi / Taksim Otel Projesi / Gümüşsuyu ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Özel Güvenlik Görevlisi / Taksim Otel Projesi / Gümüşsuyu ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3062190


Erkek 21 - 37 arası No: 3062190 Tam Zamanlı

Özel Güvenlik Görevlisi / Taksim Otel Projesi / Gümüşsuyu İstanbul Avrupa Özel Güvenlik Görevlisi / Taksim Otel Projesi / Gümüşsuyu İstanbul Özel Güvenlik Görevlisi / Taksim Otel Projesi / Gümüşsuyu Güvenlik Görevli


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.

Aradığınız "Özel Güvenlik Görevlisi / Taksim Otel Projesi / Gümüşsuyu" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?