facebook
  1. PAKET TAXİ GIDA LOGİSTİK A.Ş
  2. Paket Taxi - Motosikletli Kurye - Şişli,Levent,Kağıthane

Paket Taxi - Motosikletli Kurye - Şişli,Levent,Kağıthane

PAKET TAXİ GIDA LOGİSTİK A.Ş

Paket Taxi Gıda Logistik A. Ş firmasının aktif ilanlarına veya diğer Paket Taxi - Motosikletli Kurye - Şişli,levent,kağıthane ilanlarına göz atabilirsiniz.

Paket Taxi Gıda Logistik A. Ş Paket Taxi - Motosikletli Kurye - Şişli,levent,kağıthane ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Paket Taxi - Motosikletli Kurye - Şişli,levent,kağıthane ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3324628


Kadın veya Erkek 18 - 45 arası No: 3324628 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

Paket Taxi - Motosikletli Kurye - Şişli,levent,kağıthane İstanbul Avrupa Paket Taxi - Motosikletli Kurye - Şişli,levent,kağıthane İstanbul Paket Taxi - Motosikletli Kurye - Şişli,levent,kağıthane Lojistik Kurye


Kurye Ne İş Yapar?

Dağıtıma hazır olan ürünlerin bir yerden bir yere hasarsız ve kısa sürede nakil etmekle yükümlü kişilerdir. Bir kuryede en çok aranılan özellikler; çalıştığı güzergahı iyi bilmesi, dikkatli ve seri olmasıdır. Kullanım aracı genellikle motorsiklet olarak bilinir ancak lojistik firmalarının tercih ettiği arabalı kuryelerde oldukça yaygındır. İkisinin de amacı; teslim edilecek paketin en kısa sürede doğru adrese eksiksiz ulaştırmaktır.

PAKET TAXİ GIDA LOGİSTİK A.Ş

Aradığınız "Paket Taxi - Motosikletli Kurye - Şişli,levent,kağıthane" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?