facebook
  1. Zen Çikolata
  2. Paketleme Elemanı (Vasıflı / Vasıfsız)

Paketleme Elemanı (Vasıflı / Vasıfsız)

Zen Çikolata

Zen Çikolata firmasının aktif ilanlarına veya diğer Paketleme Elemanı (Vasıflı / Vasıfsız) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Zen Çikolata Paketleme Elemanı (Vasıflı / Vasıfsız) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Paketleme Elemanı (Vasıflı / Vasıfsız) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3081048


Kadın veya Erkek 19 - 35 arası No: 3081048 Tam Zamanlı

Paketleme Elemanı (Vasıflı / Vasıfsız) İstanbul Avrupa Paketleme Elemanı (Vasıflı / Vasıfsız) İstanbul Paketleme Elemanı (Vasıflı / Vasıfsız) Gıda Üretim


Benzer Paketleme Elemanı (Vasıflı / Vasıfsız) İş İlanları

Kurye Ne İş Yapar?

Dağıtıma hazır olan ürünlerin bir yerden bir yere hasarsız ve kısa sürede nakil etmekle yükümlü kişilerdir. Bir kuryede en çok aranılan özellikler; çalıştığı güzergahı iyi bilmesi, dikkatli ve seri olmasıdır. Kullanım aracı genellikle motorsiklet olarak bilinir ancak lojistik firmalarının tercih ettiği arabalı kuryelerde oldukça yaygındır. İkisinin de amacı; teslim edilecek paketin en kısa sürede doğru adrese eksiksiz ulaştırmaktır.

Aradığınız "Paketleme Elemanı (Vasıflı / Vasıfsız) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?