1. Rimteks Örme Sanayi
  2. Paketleme / Kalite Kontrol Personeli

Paketleme / Kalite Kontrol Personeli

Rimteks Örme Sanayi

Rimteks Örme Sanayi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Paketleme / Kalite Kontrol Personeli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Rimteks Örme Sanayi Paketleme / Kalite Kontrol Personeli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Paketleme / Kalite Kontrol Personeli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2690456


Kadın 18 - 40 arası No: 2690456 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

Paketleme / Kalite Kontrol Personeli İstanbul Avrupa Paketleme / Kalite Kontrol Personeli İstanbul Paketleme / Kalite Kontrol Personeli Tekstil Üretim Eleman


Kurye Ne İş Yapar?

Dağıtıma hazır olan ürünlerin bir yerden bir yere hasarsız ve kısa sürede nakil etmekle yükümlü kişilerdir. Bir kuryede en çok aranılan özellikler; çalıştığı güzergahı iyi bilmesi, dikkatli ve seri olmasıdır. Kullanım aracı genellikle motorsiklet olarak bilinir ancak lojistik firmalarının tercih ettiği arabalı kuryelerde oldukça yaygındır. İkisinin de amacı; teslim edilecek paketin en kısa sürede doğru adrese eksiksiz ulaştırmaktır.

Rimteks Örme Sanayi

Aradığınız "Paketleme / Kalite Kontrol Personeli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?