facebook
  1. MANPOWER
  2. Paketleme ve Üretim Elemanı (Dönemsel)

Paketleme ve Üretim Elemanı (Dönemsel)

MANPOWER

Manpower firmasının aktif ilanlarına veya diğer Paketleme Ve Üretim Elemanı (Dönemsel) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Manpower Paketleme Ve Üretim Elemanı (Dönemsel) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Paketleme Ve Üretim Elemanı (Dönemsel) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2922147


Kadın veya Erkek No: 2922147 Tam Zamanlı

Paketleme Ve Üretim Elemanı (Dönemsel) İstanbul Avrupa Paketleme Ve Üretim Elemanı (Dönemsel) İstanbul Paketleme Ve Üretim Elemanı (Dönemsel) Üretim Üretim Elemanı


MANPOWER, Türkiye İş Kurumu’ndan 18.08.2016 tarihli ve 6 no’lu Özel İstihdam Bürosu izin belgesi ve 3.6.2017 tarihli Geçici İş İlişkisi Yetki Belgesi sahibidir. İş arayanlardan hiçbir ad altında menfaat temin edilmez ve ücret alınmaz.
Kurye Ne İş Yapar?

Dağıtıma hazır olan ürünlerin bir yerden bir yere hasarsız ve kısa sürede nakil etmekle yükümlü kişilerdir. Bir kuryede en çok aranılan özellikler; çalıştığı güzergahı iyi bilmesi, dikkatli ve seri olmasıdır. Kullanım aracı genellikle motorsiklet olarak bilinir ancak lojistik firmalarının tercih ettiği arabalı kuryelerde oldukça yaygındır. İkisinin de amacı; teslim edilecek paketin en kısa sürede doğru adrese eksiksiz ulaştırmaktır.

Aradığınız "Paketleme Ve Üretim Elemanı (Dönemsel) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?