facebook
  1. Evdema
  2. Personel Özlül İşleri Uzmanı

Personel Özlül İşleri Uzmanı

Evdema

Evdema firmasının aktif ilanlarına veya diğer Personel Özlül İşleri Uzmanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Evdema Personel Özlül İşleri Uzmanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Personel Özlül İşleri Uzmanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3328933


Kadın veya Erkek 25 - 33 arası No: 3328933 Tam Zamanlı

Personel Özlül İşleri Uzmanı İstanbul Avrupa Personel Özlül İşleri Uzmanı İstanbul Personel Özlül İşleri Uzmanı Mağazacılık / Perakendecilik İnsan Kaynakları Uzman


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Call Center Personeli Ne İş Yapar?

Hizmet veya ürün satışı yapan firmaların bilgi ve ürün hakkında destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişilerdir. Her sektörde çağrı merkezi departmanları bulunabilir, call center personelleri hizmet verdikleri ürün hakkında kısa ama detaylı bir eğitimden geçmek zorundadırlar çünkü müşteriye doğru bilgiyi vermek ile yükümlüdürler. Çağrı merkezi çalışanı, müşteri temsilcisi veya call center personeli gibi çeşitli mesleki isimleri olabilir. Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda tecrübeli, pozitif ve kibar olmaları aranılan en önemli özelliklerdir. Çağrı merkezi departmanlarında, call Centerlar performansa bağlı takım lideri veya operasyon sorumlusu gibi dikey terfiler alabilirler.

Aradığınız "Personel Özlül İşleri Uzmanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?