facebook
  1. Üner Plastik
  2. Plastik Enjeksiyon Elektrik Ve Mekanik Bakım Elemanı

Plastik Enjeksiyon Elektrik Ve Mekanik Bakım Elemanı

Üner Plastik

Üner Plastik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Plastik Enjeksiyon Elektrik Ve Mekanik Bakım Elemanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Üner Plastik Plastik Enjeksiyon Elektrik Ve Mekanik Bakım Elemanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Plastik Enjeksiyon Elektrik Ve Mekanik Bakım Elemanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3049884


Erkek No: 3049884 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Plastik Enjeksiyon Elektrik Ve Mekanik Bakım Elemanı Kocaeli Plastik Enjeksiyon Elektrik Ve Mekanik Bakım Elemanı Plastik Enjeksiyon Bakım Elemanı


Plastik Enjeksiyon Operatörü Ne İş Yapar?

Plastik enjeksiyon operatörü, plastik ürün üretmek için ham madde hazırlayan, kalıp bağlayan, enjeksiyon hattı ile seri üretim yapan ve bununla ilgili gerekli kontrolleri yapan kişidir.

Kalite standartlarına uygun olarak üretim yapılabilmesi için üretim araçlarının bakım, onarım ve kontrollerini yapmak, makinenin güvenlik kontrollerini yapmak, makinede seri üretim yapmak başlıca görevlerindendir.

Plastik enjeksiyon elemanı olabilmek endüstri meslek liselerinden veya ilgili meslek yüksek okullarından mezun olmak gerekmektedir.

Aradığınız "Plastik Enjeksiyon Elektrik Ve Mekanik Bakım Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?