facebook
  1. Set Medikal
  2. Plastik Enjeksiyon Kalıp Usta Yardımcısı

Plastik Enjeksiyon Kalıp Usta Yardımcısı

Set Medikal

Set Medikal firmasının aktif ilanlarına veya diğer Plastik Enjeksiyon Kalıp Usta Yardımcısı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Set Medikal Plastik Enjeksiyon Kalıp Usta Yardımcısı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Plastik Enjeksiyon Kalıp Usta Yardımcısı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3279580


Kadın veya Erkek No: 3279580 Tam Zamanlı

Plastik Enjeksiyon Kalıp Usta Yardımcısı İstanbul Avrupa Plastik Enjeksiyon Kalıp Usta Yardımcısı İstanbul Plastik Enjeksiyon Kalıp Usta Yardımcısı Medikal Üretim Kalfa


Plastik Enjeksiyon Operatörü Ne İş Yapar?

Plastik enjeksiyon operatörü, plastik ürün üretmek için ham madde hazırlayan, kalıp bağlayan, enjeksiyon hattı ile seri üretim yapan ve bununla ilgili gerekli kontrolleri yapan kişidir.

Kalite standartlarına uygun olarak üretim yapılabilmesi için üretim araçlarının bakım, onarım ve kontrollerini yapmak, makinenin güvenlik kontrollerini yapmak, makinede seri üretim yapmak başlıca görevlerindendir.

Plastik enjeksiyon elemanı olabilmek endüstri meslek liselerinden veya ilgili meslek yüksek okullarından mezun olmak gerekmektedir.

Aradığınız "Plastik Enjeksiyon Kalıp Usta Yardımcısı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?