facebook
  1. Güvenç Kalıp Sanayi
  2. Plastik Enjeksiyon Kalıpçı Ustası Ve Kalfası

Plastik Enjeksiyon Kalıpçı Ustası Ve Kalfası

Güvenç Kalıp Sanayi

Güvenç Kalıp Sanayi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Plastik Enjeksiyon Kalıpçı Ustası Ve Kalfası ilanlarına göz atabilirsiniz.

Güvenç Kalıp Sanayi Plastik Enjeksiyon Kalıpçı Ustası Ve Kalfası ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Plastik Enjeksiyon Kalıpçı Ustası Ve Kalfası ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3094110


Erkek 22 - 40 arası No: 3094110 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

Plastik Enjeksiyon Kalıpçı Ustası Ve Kalfası İstanbul Avrupa Plastik Enjeksiyon Kalıpçı Ustası Ve Kalfası İstanbul Plastik Enjeksiyon Kalıpçı Ustası Ve Kalfası İmalat Kalıphane Kalıp Elemanı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Plastik Enjeksiyon Operatörü Ne İş Yapar?

Plastik enjeksiyon operatörü, plastik ürün üretmek için ham madde hazırlayan, kalıp bağlayan, enjeksiyon hattı ile seri üretim yapan ve bununla ilgili gerekli kontrolleri yapan kişidir.

Kalite standartlarına uygun olarak üretim yapılabilmesi için üretim araçlarının bakım, onarım ve kontrollerini yapmak, makinenin güvenlik kontrollerini yapmak, makinede seri üretim yapmak başlıca görevlerindendir.

Plastik enjeksiyon elemanı olabilmek endüstri meslek liselerinden veya ilgili meslek yüksek okullarından mezun olmak gerekmektedir.

Güvenç Kalıp Sanayi

Aradığınız "Plastik Enjeksiyon Kalıpçı Ustası Ve Kalfası" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?