facebook
  1. Sinus Elektronik
  2. Plastik Enjeksiyon Makina Operatörü

Plastik Enjeksiyon Makina Operatörü

Sinus Elektronik

Sinus Elektronik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Plastik Enjeksiyon Makina Operatörü ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sinus Elektronik Plastik Enjeksiyon Makina Operatörü ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Plastik Enjeksiyon Makina Operatörü ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3095400


Erkek 25 - 50 arası No: 3095400 Tam Zamanlı

Plastik Enjeksiyon Makina Operatörü İstanbul Anadolu Plastik Enjeksiyon Makina Operatörü İstanbul Plastik Enjeksiyon Makina Operatörü Elektrik ve Elektronik Plastik Enjeksiyon Plastik Enjeksiyon Elemanı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Plastik Enjeksiyon Operatörü Ne İş Yapar?

Plastik enjeksiyon operatörü, plastik ürün üretmek için ham madde hazırlayan, kalıp bağlayan, enjeksiyon hattı ile seri üretim yapan ve bununla ilgili gerekli kontrolleri yapan kişidir.

Kalite standartlarına uygun olarak üretim yapılabilmesi için üretim araçlarının bakım, onarım ve kontrollerini yapmak, makinenin güvenlik kontrollerini yapmak, makinede seri üretim yapmak başlıca görevlerindendir.

Plastik enjeksiyon elemanı olabilmek endüstri meslek liselerinden veya ilgili meslek yüksek okullarından mezun olmak gerekmektedir.

Aradığınız "Plastik Enjeksiyon Makina Operatörü" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?