facebook
  1. Escuturco Elektrik
  2. Plastik Enjeksiyon Makine Operatörü

Plastik Enjeksiyon Makine Operatörü

Escuturco Elektrik

İstanbul Avrupa - Esenyurt 14-10-2021
Escubedo 1965 yılında , Santa Coloma de Gramenet'te (Barselona) küçük bir tesiste Elektrik terminalleri yapmak için hayata başladı. İlk progresiv kalıp, kurucularının çabası ve kişisel yaratıcılığından ortaya çıktı. Günümüzde merkezi ve en büyük üretim tesisi Girona – İspanya da bulunan işletmemizin Türkiye ‘de 2. En büyük üretim tesisi bulunmaktadır. Meksika da da üretim tesisi bulunan Escubedo’nun Brezilya – Çin – İsveç – U.S.A. da ilgili pazarları geliştiren iştirakleri ve global organizasyonu mevcuttur.

Otomotiv , elektrikli cihaz, Beyaz Eşya ve elektronik pazarında kullanılmak üzere özel kablo bağlantı parçaları ve konnektörler üreten, Türkiye de Pazar lideri olan Türkiye işletmemize değerlendirilmek üzere aşağıda ki özelliklere sahip “Plastik Enjeksiyon Makine Operatörü” aranmaktadır.-Teknik Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
-Tercihen üretim sektöründe benzer pozisyonda deneyim sahibi olan,
-Klimatize kapalı alanda çalışabilecek,
-Temizlik ve hijyen konularına önem veren,
-Ekip çalışmasına yatkın,
-Vardiya düzeninde çalışabilecek (3 vardiya),
-İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
-Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3081639


Erkek 20 - 45 arası No: 3081639 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Plastik Enjeksiyon Makine Operatörü İstanbul Avrupa Plastik Enjeksiyon Makine Operatörü İstanbul Plastik Enjeksiyon Makine Operatörü Plastik Üretim Plastik Enjeksiyon Elemanı


İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Plastik Enjeksiyon Operatörü Ne İş Yapar?

Plastik enjeksiyon operatörü, plastik ürün üretmek için ham madde hazırlayan, kalıp bağlayan, enjeksiyon hattı ile seri üretim yapan ve bununla ilgili gerekli kontrolleri yapan kişidir.

Kalite standartlarına uygun olarak üretim yapılabilmesi için üretim araçlarının bakım, onarım ve kontrollerini yapmak, makinenin güvenlik kontrollerini yapmak, makinede seri üretim yapmak başlıca görevlerindendir.

Plastik enjeksiyon elemanı olabilmek endüstri meslek liselerinden veya ilgili meslek yüksek okullarından mezun olmak gerekmektedir.

Escuturco Elektrik

Aradığınız "Plastik Enjeksiyon Makine Operatörü" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?