facebook
  1. Mbk Makina
  2. Plastik Enjeksiyon Makinesi Teknisyeni / Ustası

Plastik Enjeksiyon Makinesi Teknisyeni / Ustası

Mbk Makina

Mbk Makina firmasının aktif ilanlarına veya diğer Plastik Enjeksiyon Makinesi Teknisyeni / Ustası ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mbk Makina Plastik Enjeksiyon Makinesi Teknisyeni / Ustası ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Plastik Enjeksiyon Makinesi Teknisyeni / Ustası ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3239608


Erkek 20 - 60 arası No: 3239608 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Plastik Enjeksiyon Makinesi Teknisyeni / Ustası İstanbul Avrupa Plastik Enjeksiyon Makinesi Teknisyeni / Ustası İstanbul Plastik Enjeksiyon Makinesi Teknisyeni / Ustası Makine Teknisyen Elektrik ve Elektronik Makine Teknisyen Endüstri Teknik Teknisyen Makine Elektrik / Elektronik Teknisyen Plastik Elektrik Teknisyen


Plastik Enjeksiyon Operatörü Ne İş Yapar?

Plastik enjeksiyon operatörü, plastik ürün üretmek için ham madde hazırlayan, kalıp bağlayan, enjeksiyon hattı ile seri üretim yapan ve bununla ilgili gerekli kontrolleri yapan kişidir.

Kalite standartlarına uygun olarak üretim yapılabilmesi için üretim araçlarının bakım, onarım ve kontrollerini yapmak, makinenin güvenlik kontrollerini yapmak, makinede seri üretim yapmak başlıca görevlerindendir.

Plastik enjeksiyon elemanı olabilmek endüstri meslek liselerinden veya ilgili meslek yüksek okullarından mezun olmak gerekmektedir.

Aradığınız "Plastik Enjeksiyon Makinesi Teknisyeni / Ustası" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?