facebook
  1. Osmanlı Kalıp Makina
  2. Plastik Enjeksiyon Usta Ve Yardımcıları

Plastik Enjeksiyon Usta Ve Yardımcıları

Osmanlı Kalıp Makina

Osmanlı Kalıp Makina firmasının aktif ilanlarına veya diğer Plastik Enjeksiyon Usta Ve Yardımcıları ilanlarına göz atabilirsiniz.

Osmanlı Kalıp Makina Plastik Enjeksiyon Usta Ve Yardımcıları ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Plastik Enjeksiyon Usta Ve Yardımcıları ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3094686


Erkek 25 - 40 arası No: 3094686 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

Plastik Enjeksiyon Usta Ve Yardımcıları İstanbul Avrupa Plastik Enjeksiyon Usta Ve Yardımcıları İstanbul Plastik Enjeksiyon Usta Ve Yardımcıları Üretim Plastik Enjeksiyon Usta Üretim Plastik Enjeksiyon Enjeksiyon Operatörü


Plastik Enjeksiyon Operatörü Ne İş Yapar?

Plastik enjeksiyon operatörü, plastik ürün üretmek için ham madde hazırlayan, kalıp bağlayan, enjeksiyon hattı ile seri üretim yapan ve bununla ilgili gerekli kontrolleri yapan kişidir.

Kalite standartlarına uygun olarak üretim yapılabilmesi için üretim araçlarının bakım, onarım ve kontrollerini yapmak, makinenin güvenlik kontrollerini yapmak, makinede seri üretim yapmak başlıca görevlerindendir.

Plastik enjeksiyon elemanı olabilmek endüstri meslek liselerinden veya ilgili meslek yüksek okullarından mezun olmak gerekmektedir.

Osmanlı Kalıp Makina

Aradığınız "Plastik Enjeksiyon Usta Ve Yardımcıları" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?