facebook
  1. Escuturco Elektrik
  2. Plastik Enjeksiyon Vardiya Amiri

Plastik Enjeksiyon Vardiya Amiri

Escuturco Elektrik

Escuturco Elektrik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Plastik Enjeksiyon Vardiya Amiri ilanlarına göz atabilirsiniz.

Escuturco Elektrik Plastik Enjeksiyon Vardiya Amiri ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Plastik Enjeksiyon Vardiya Amiri ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3134514


Erkek 25 - 45 arası No: 3134514 Tam Zamanlı

Plastik Enjeksiyon Vardiya Amiri İstanbul Avrupa Plastik Enjeksiyon Vardiya Amiri İstanbul Plastik Enjeksiyon Vardiya Amiri Plastik Ustabaşı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Plastik Enjeksiyon Operatörü Ne İş Yapar?

Plastik enjeksiyon operatörü, plastik ürün üretmek için ham madde hazırlayan, kalıp bağlayan, enjeksiyon hattı ile seri üretim yapan ve bununla ilgili gerekli kontrolleri yapan kişidir.

Kalite standartlarına uygun olarak üretim yapılabilmesi için üretim araçlarının bakım, onarım ve kontrollerini yapmak, makinenin güvenlik kontrollerini yapmak, makinede seri üretim yapmak başlıca görevlerindendir.

Plastik enjeksiyon elemanı olabilmek endüstri meslek liselerinden veya ilgili meslek yüksek okullarından mezun olmak gerekmektedir.

Escuturco Elektrik

Aradığınız "Plastik Enjeksiyon Vardiya Amiri" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?