facebook
  1. Yeni Huzur Plastik
  2. Plastik Geri Dönüşüm İmalat Sorumlusu

Plastik Geri Dönüşüm İmalat Sorumlusu

Yeni Huzur Plastik

Yeni Huzur Plastik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Plastik Geri Dönüşüm İmalat Sorumlusu ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yeni Huzur Plastik Plastik Geri Dönüşüm İmalat Sorumlusu ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Plastik Geri Dönüşüm İmalat Sorumlusu ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3068631


Kadın veya Erkek 25 - 58 arası No: 3068631 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

8,000 TL

Plastik Geri Dönüşüm İmalat Sorumlusu İstanbul Avrupa Plastik Geri Dönüşüm İmalat Sorumlusu İstanbul Plastik Geri Dönüşüm İmalat Sorumlusu Geri Dönüşüm İmalat Ustabaşı


Plastik Enjeksiyon Operatörü Ne İş Yapar?

Plastik enjeksiyon operatörü, plastik ürün üretmek için ham madde hazırlayan, kalıp bağlayan, enjeksiyon hattı ile seri üretim yapan ve bununla ilgili gerekli kontrolleri yapan kişidir.

Kalite standartlarına uygun olarak üretim yapılabilmesi için üretim araçlarının bakım, onarım ve kontrollerini yapmak, makinenin güvenlik kontrollerini yapmak, makinede seri üretim yapmak başlıca görevlerindendir.

Plastik enjeksiyon elemanı olabilmek endüstri meslek liselerinden veya ilgili meslek yüksek okullarından mezun olmak gerekmektedir.

Yeni Huzur Plastik

Aradığınız "Plastik Geri Dönüşüm İmalat Sorumlusu" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?