facebook
  1. Tanpart Otomotiv
  2. Plastik / Metal Enjeksiyon Kalıpçısı

Plastik / Metal Enjeksiyon Kalıpçısı

Tanpart Otomotiv

Tanpart Otomotiv firmasının aktif ilanlarına veya diğer Plastik / Metal Enjeksiyon Kalıpçısı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tanpart Otomotiv Plastik / Metal Enjeksiyon Kalıpçısı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Plastik / Metal Enjeksiyon Kalıpçısı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3246184


Kadın veya Erkek 23 - 55 arası No: 3246184 Tam Zamanlı

Plastik / Metal Enjeksiyon Kalıpçısı İstanbul Avrupa Plastik / Metal Enjeksiyon Kalıpçısı İstanbul Plastik / Metal Enjeksiyon Kalıpçısı Alüminyum Kalıphane


Plastik Enjeksiyon Operatörü Ne İş Yapar?

Plastik enjeksiyon operatörü, plastik ürün üretmek için ham madde hazırlayan, kalıp bağlayan, enjeksiyon hattı ile seri üretim yapan ve bununla ilgili gerekli kontrolleri yapan kişidir.

Kalite standartlarına uygun olarak üretim yapılabilmesi için üretim araçlarının bakım, onarım ve kontrollerini yapmak, makinenin güvenlik kontrollerini yapmak, makinede seri üretim yapmak başlıca görevlerindendir.

Plastik enjeksiyon elemanı olabilmek endüstri meslek liselerinden veya ilgili meslek yüksek okullarından mezun olmak gerekmektedir.

Tanpart Otomotiv

Aradığınız "Plastik / Metal Enjeksiyon Kalıpçısı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?