facebook
ilan-resim

Prova Mankeni

Depremzede İlan Depremzede İlanı

ADİL IŞIK GROUP

Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, Genel Merkez’de çalışacak ve koleksiyon çalışmalarında görev alacak; dinamik, prezantabl, M beden Kadın 'Prova Mankenleri' arıyoruz.*Mevcut beden ölçülerinizi ön yazı kısmında belirtmenizi rica ederiz.


M Beden Prova Mankeni;

Boy :167 - 174 arası

Göğüs: 92 cm

Bel: 72 cm

Kalça: 98 cm

İŞ TANIMI
Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, Genel Merkez’de çalışacak ve koleksiyon çalışmalarında görev alacak; dinamik, prezantabl, M beden Kadın 'Prova Mankenleri' arıyoruz.


*Mevcut beden ölçülerinizi ön yazı kısmında belirtmenizi rica ederiz.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3457420


Depremzede

Kadın veya Erkek No: 3457420 Tam Zamanlı
Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Manken

Manken Ne İş Yapar, Ne Kadar Maaş Alır?

"Manken" terimi, moda endüstrisi, reklam sektörü ve benzeri alanlarda ürünleri veya tasarımları sergilemek için kullanılan bir modeli ifade eder. Bu kişiler, belirli bir fiziksel özelliklere sahip olmaları gereken, profesyonelce poz veren ve müşterinin veya markanın isteklerine uygun bir şekilde çalışan kişilerdir. Bu nedenle, "manken" terimi belirli bir işi yapan bir kişiyi ifade eder ve herhangi bir cinsiyet veya yaş sınırlaması olmaksızın kullanılabilir.Manken Ne İş Yapar?Manken sorumluluklar... Devamını Göster

Manken Maaşları
Manken Nedir, Nasıl Olunur?

Benzer Prova Mankeni İş İlanları

ADİL IŞIK GROUP

Aradığınız "Prova Mankeni" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur