facebook
  1. Adecco Bakırköy Şube
  2. Saha Destek Elemanı

Saha Destek Elemanı

Adecco Bakırköy Şube

Tekirdağ - Çorlu 15-11-2021
İsviçre Zürich merkezli Adecco Group, farklı uzmanlık alanlarına yönelik 9 alt markasıyla dünyanın önde gelen İK çözümleri şirketidir. Geleceğin herkes için işe yarar çalışma olanakları sağlaması için çalışıyor ve her gün 3,5 milyondan fazla adaya ulaşarak kariyer olanakları sağlıyoruz.

60 ülkedeki varlığımızla yeteneklere erişiyor, geliştiriyor ve kendilerine uygun işle bir araya getiriyoruz. Bir Fortune Global 500 şirketi olarak, örneklerle liderlik ediyor, iş dünyasını eğitiyor ve daha iyi toplumlar inşa eden ortak bir değer yaratıyoruz.

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz merkezi İstanbul’da bulunan Türkiye'nin en büyük e-ticaret platformlarından biri olarak faaliyet gösteren iş ortağımız için Tekirdağ/ Çorlu lokasyonunda "Saha Destek Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.

En az lise mezunu
İş disiplini yüksek, sorumluluk sahibi
Takım çalışmasına yatkın
Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği gelişmiş
Diksiyonu düzgün
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

İş Tanımı
Araç trafiğini yönetmek ve gelen araçları yönlendirmek
Gelen müşterilerin noter işlemlerine eşlik etmek, genel olarak noter işlemlerine destek olmak
Evrak, kırtasiye işlerine destek olmak
Ofise gelen ve ofisten giden belgelerin alımı ve gönderilmesini sağlamak,

"Adecco, İşkur' un denetiminde 10.12.2019 tarihli 442 No' lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.”

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3076098


Kadın veya Erkek No: 3076098 Tam Zamanlı

Saha Destek Elemanı Tekirdağ Saha Destek Elemanı E-Ticaret Ofis Elemanı


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Adecco Bakırköy Şube; Türkiye İş Kurumu’nun 24.12.2016 tarih ve 442 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

Benzer Saha Destek Elemanı İş İlanları

İnşaat Mühendisi Ne İş Yapar?

İnşaat projelerini planlayan, yürüten, geliştiren, denetimini yapan, projede yer alan ekibin eğitimini yapan kişilerdir. Çizimi hazır olan projelerin işletme inşaat standartlarına uygunluğunu kontrol etme yetkisi inşaat mühendislerine aittir. İnşaat mühendislerinin sayısal zekası, fiziği, matematiği ve ekonomi bilgisinin kuvvetli olması beklenir.


İnşaat mühendisi yapıların plan ve proje yapımı ile ilgilenen kişidir. Tüm köprü, yol, baraj, kanalizasyon ve apartman yapımlarında inşaat mühendisine ihtiyaç duyulur. İnşaatı yapan ya da gerekli gördüğü durumlarda yıkan inşaat mühendisi, inşaatta kullanılacak malzemeleri de belirler ve o malzemelerin maliyetlerini hesaplar. Projenin sorunsuz ve zamanında tamamlanmasına yardımcı olur.

Takım çalışması ve yönetimine yatkın olması aranan kişilik özelliklerindendir. İnşaat mühendisi olabilmek için üniversitelerin 4 yıllık İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak gerekmektedir.

Adecco Bakırköy Şube

Aradığınız "Saha Destek Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?