facebook
  1. İNKA GRUP
  2. SAHA DESTEK HOSTESİ BURSA-KONYA-KAYSERİ-KARAMAN-MUĞLA

SAHA DESTEK HOSTESİ BURSA-KONYA-KAYSERİ-KARAMAN-MUĞLA

İNKA GRUP

İnka Grup firmasının aktif ilanlarına veya diğer Saha Destek Hostesi Bursa-Konya-Kayseri-Karaman-Muğla ilanlarına göz atabilirsiniz.

İnka Grup Saha Destek Hostesi Bursa-Konya-Kayseri-Karaman-Muğla ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Saha Destek Hostesi Bursa-Konya-Kayseri-Karaman-Muğla ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3300532


Kadın 18 - 33 arası No: 3300532 Kişi Sayısı: 50 Tam Zamanlı

Saha Destek Hostesi Bursa-Konya-Kayseri-Karaman-Muğla Karaman Saha Destek Hostesi Bursa-Konya-Kayseri-Karaman-Muğla Afyon Saha Destek Hostesi Bursa-Konya-Kayseri-Karaman-Muğla Bursa Saha Destek Hostesi Bursa-Konya-Kayseri-Karaman-Muğla Kayseri Saha Destek Hostesi Bursa-Konya-Kayseri-Karaman-Muğla Konya Saha Destek Hostesi Bursa-Konya-Kayseri-Karaman-Muğla Dağıtım Zincir Mağazalar Rut Elemanı Hızlı Tüketim Malları Perakende Eleman Hizmet Tanıtım / Promosyon Satış Danışmanı Mağazacılık / Perakendecilik Organizasyon Satış Destek Personeli Restorancılık Market Eleman


İNKA GRUP; Türkiye İş Kurumu’nun 31.01.2017 tarih ve 453 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
İnşaat Mühendisi Ne İş Yapar?

İnşaat projelerini planlayan, yürüten, geliştiren, denetimini yapan, projede yer alan ekibin eğitimini yapan kişilerdir. Çizimi hazır olan projelerin işletme inşaat standartlarına uygunluğunu kontrol etme yetkisi inşaat mühendislerine aittir. İnşaat mühendislerinin sayısal zekası, fiziği, matematiği ve ekonomi bilgisinin kuvvetli olması beklenir.


İnşaat mühendisi yapıların plan ve proje yapımı ile ilgilenen kişidir. Tüm köprü, yol, baraj, kanalizasyon ve apartman yapımlarında inşaat mühendisine ihtiyaç duyulur. İnşaatı yapan ya da gerekli gördüğü durumlarda yıkan inşaat mühendisi, inşaatta kullanılacak malzemeleri de belirler ve o malzemelerin maliyetlerini hesaplar. Projenin sorunsuz ve zamanında tamamlanmasına yardımcı olur.

Takım çalışması ve yönetimine yatkın olması aranan kişilik özelliklerindendir. İnşaat mühendisi olabilmek için üniversitelerin 4 yıllık İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak gerekmektedir.

Aradığınız "Saha Destek Hostesi Bursa-Konya-Kayseri-Karaman-Muğla" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?