facebook
  1. Real Estate Hub Turkey
  2. Saha Pazarlama Temsilcisi (Gayrimenkul)

Saha Pazarlama Temsilcisi (Gayrimenkul)

Real Estate Hub Turkey

Real Estate Hub Turkey firmasının aktif ilanlarına veya diğer Saha Pazarlama Temsilcisi (Gayrimenkul) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Real Estate Hub Turkey Saha Pazarlama Temsilcisi (Gayrimenkul) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Saha Pazarlama Temsilcisi (Gayrimenkul) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3256315


Kadın veya Erkek 20 - 35 arası No: 3256315 Tam Zamanlı

7,500 TL

Saha Pazarlama Temsilcisi (Gayrimenkul) İstanbul Anadolu Saha Pazarlama Temsilcisi (Gayrimenkul) İstanbul Avrupa Saha Pazarlama Temsilcisi (Gayrimenkul) İstanbul Saha Pazarlama Temsilcisi (Gayrimenkul) Gayrimenkul Saha Temsilci


İlana Eklenilen Konumlar
1. Haritayı Göster 2. Haritayı Göster

İnşaat Mühendisi Ne İş Yapar?

İnşaat projelerini planlayan, yürüten, geliştiren, denetimini yapan, projede yer alan ekibin eğitimini yapan kişilerdir. Çizimi hazır olan projelerin işletme inşaat standartlarına uygunluğunu kontrol etme yetkisi inşaat mühendislerine aittir. İnşaat mühendislerinin sayısal zekası, fiziği, matematiği ve ekonomi bilgisinin kuvvetli olması beklenir.


İnşaat mühendisi yapıların plan ve proje yapımı ile ilgilenen kişidir. Tüm köprü, yol, baraj, kanalizasyon ve apartman yapımlarında inşaat mühendisine ihtiyaç duyulur. İnşaatı yapan ya da gerekli gördüğü durumlarda yıkan inşaat mühendisi, inşaatta kullanılacak malzemeleri de belirler ve o malzemelerin maliyetlerini hesaplar. Projenin sorunsuz ve zamanında tamamlanmasına yardımcı olur.

Takım çalışması ve yönetimine yatkın olması aranan kişilik özelliklerindendir. İnşaat mühendisi olabilmek için üniversitelerin 4 yıllık İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak gerekmektedir.

Real Estate Hub Turkey

Aradığınız "Saha Pazarlama Temsilcisi (Gayrimenkul) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?