facebook
  1. Team Guerilla Marketing
  2. Saha Satış Destek Elemanı (Dönemsel)

Saha Satış Destek Elemanı (Dönemsel)

Team Guerilla Marketing

Team Guerilla Marketing firmasının aktif ilanlarına veya diğer Saha Satış Destek Elemanı (Dönemsel) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Team Guerilla Marketing Saha Satış Destek Elemanı (Dönemsel) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Saha Satış Destek Elemanı (Dönemsel) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3069975


Kadın veya Erkek 21 - 29 arası No: 3069975 Dönemsel

Saha Satış Destek Elemanı (Dönemsel) Türkiye Geneli Saha Satış Destek Elemanı (Dönemsel) Reklamcılık Reklam Satış Destek Personeli


Benzer Saha Satış Destek Elemanı (Dönemsel) İş İlanları

İnşaat Mühendisi Ne İş Yapar?

İnşaat projelerini planlayan, yürüten, geliştiren, denetimini yapan, projede yer alan ekibin eğitimini yapan kişilerdir. Çizimi hazır olan projelerin işletme inşaat standartlarına uygunluğunu kontrol etme yetkisi inşaat mühendislerine aittir. İnşaat mühendislerinin sayısal zekası, fiziği, matematiği ve ekonomi bilgisinin kuvvetli olması beklenir.


İnşaat mühendisi yapıların plan ve proje yapımı ile ilgilenen kişidir. Tüm köprü, yol, baraj, kanalizasyon ve apartman yapımlarında inşaat mühendisine ihtiyaç duyulur. İnşaatı yapan ya da gerekli gördüğü durumlarda yıkan inşaat mühendisi, inşaatta kullanılacak malzemeleri de belirler ve o malzemelerin maliyetlerini hesaplar. Projenin sorunsuz ve zamanında tamamlanmasına yardımcı olur.

Takım çalışması ve yönetimine yatkın olması aranan kişilik özelliklerindendir. İnşaat mühendisi olabilmek için üniversitelerin 4 yıllık İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak gerekmektedir.

Team Guerilla Marketing

Aradığınız "Saha Satış Destek Elemanı (Dönemsel) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?