facebook
  1. İNKA İnsan Kaynakları
  2. SAHA /SATIŞ DESTEK HOSTESİ BURSA-KONYA-KAYSERİ-KARAMAN-MUĞLA

SAHA /SATIŞ DESTEK HOSTESİ BURSA-KONYA-KAYSERİ-KARAMAN-MUĞLA

İNKA İnsan Kaynakları

Karaman - Merkez , Afyon , Bursa , Kayseri , Konya - Merkez 02-12-2021
AFYON,BURSA,KARAMAN,KONYA,BURSA,KAYSERİ DE İKAMET EDEN ADAYLARIN BAŞVURULARINI BEKİLYORUZ.

Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir tütün firması adına satış destek elemanları arıyoruz.

-Kişisel görünümüne özen gösteren,
-İletişim yönü kuvvetli,
-En az lise mezunu,
-Raflardaki eksik ürünlerin tamamlanmasını sağlamak.
-Zorunlu olmayan durumlar dışında mağazayı terk etmemek.
-Tekel bayi,büfe,market vb yerlerde daha önceden çalışmış,
-Hızlı Tüketim Mamülleri sektöründe en az 1 sene satış / pazarlama tecrübesi kazanmış,
-Ürün raporlaması ve bilgilendirmesi yapacak ekip arkadaşları aramaktayız.
Tarafımızca belirlenen satış noktalarında; Süpermarket, Market, Benzin İstasyonu, Tekel Bayii, Büfe vb. tüketiciler tarafından tütün ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve ürünler hakkında tüketicileri bilgilendirmek amacıyla görev alacak,
Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir tütün firması adına Kadın Saha Satış Destek Elemanları arıyoruz. Çalışacak kişilerin lokasyonları belirli gün ve haftalarda değişkenlik gösterecektir. Tek bir yerde çalışma olmayacaktır, belirlenen rut olanları sizlerin takvimlerine otomatik olarak program üzerinden iletilecektir.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3077280


Kadın 18 - 33 arası No: 3077280 Kişi Sayısı: 50 Tam Zamanlı

Saha / Satış Destek Hostesi Bursa-Konya-Kayseri-Karaman-Muğla Karaman Saha / Satış Destek Hostesi Bursa-Konya-Kayseri-Karaman-Muğla Afyon Saha / Satış Destek Hostesi Bursa-Konya-Kayseri-Karaman-Muğla Bursa Saha / Satış Destek Hostesi Bursa-Konya-Kayseri-Karaman-Muğla Kayseri Saha / Satış Destek Hostesi Bursa-Konya-Kayseri-Karaman-Muğla Konya Saha / Satış Destek Hostesi Bursa-Konya-Kayseri-Karaman-Muğla Dağıtım Zincir Mağazalar Rut Elemanı Hızlı Tüketim Malları Perakende Eleman Hizmet Tanıtım / Promosyon Satış Danışmanı Mağazacılık / Perakendecilik Organizasyon Satış Destek Personeli Restorancılık Market Eleman


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
İNKA İnsan Kaynakları; Türkiye İş Kurumu’nun 31.01.2017 tarih ve 453 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
İnşaat Mühendisi Ne İş Yapar?

İnşaat projelerini planlayan, yürüten, geliştiren, denetimini yapan, projede yer alan ekibin eğitimini yapan kişilerdir. Çizimi hazır olan projelerin işletme inşaat standartlarına uygunluğunu kontrol etme yetkisi inşaat mühendislerine aittir. İnşaat mühendislerinin sayısal zekası, fiziği, matematiği ve ekonomi bilgisinin kuvvetli olması beklenir.


İnşaat mühendisi yapıların plan ve proje yapımı ile ilgilenen kişidir. Tüm köprü, yol, baraj, kanalizasyon ve apartman yapımlarında inşaat mühendisine ihtiyaç duyulur. İnşaatı yapan ya da gerekli gördüğü durumlarda yıkan inşaat mühendisi, inşaatta kullanılacak malzemeleri de belirler ve o malzemelerin maliyetlerini hesaplar. Projenin sorunsuz ve zamanında tamamlanmasına yardımcı olur.

Takım çalışması ve yönetimine yatkın olması aranan kişilik özelliklerindendir. İnşaat mühendisi olabilmek için üniversitelerin 4 yıllık İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak gerekmektedir.

İNKA İnsan Kaynakları

Aradığınız "Saha / Satış Destek Hostesi Bursa-Konya-Kayseri-Karaman-Muğla" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?