facebook
  1. Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals
  2. Saha Satış Mimarı

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals firmasının aktif ilanlarına veya diğer Saha Satış Mimarı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals Saha Satış Mimarı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Saha Satış Mimarı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3138642


Kadın veya Erkek 25 - 43 arası No: 3138642 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

5,500 TL

Saha Satış Mimarı İstanbul Anadolu Saha Satış Mimarı Kocaeli Saha Satış Mimarı İstanbul Saha Satış Mimarı Mimarlık Pazarlama Proje Uzmanı Yapı Malzemeleri Satış Satış Danışmanı Üretim Satış Destek Satış Destek Personeli Yalıtım Saha Mimar Mühendislik Aktif Pazarlama İç Mimar


İnşaat Mühendisi Ne İş Yapar?

İnşaat projelerini planlayan, yürüten, geliştiren, denetimini yapan, projede yer alan ekibin eğitimini yapan kişilerdir. Çizimi hazır olan projelerin işletme inşaat standartlarına uygunluğunu kontrol etme yetkisi inşaat mühendislerine aittir. İnşaat mühendislerinin sayısal zekası, fiziği, matematiği ve ekonomi bilgisinin kuvvetli olması beklenir.


İnşaat mühendisi yapıların plan ve proje yapımı ile ilgilenen kişidir. Tüm köprü, yol, baraj, kanalizasyon ve apartman yapımlarında inşaat mühendisine ihtiyaç duyulur. İnşaatı yapan ya da gerekli gördüğü durumlarda yıkan inşaat mühendisi, inşaatta kullanılacak malzemeleri de belirler ve o malzemelerin maliyetlerini hesaplar. Projenin sorunsuz ve zamanında tamamlanmasına yardımcı olur.

Takım çalışması ve yönetimine yatkın olması aranan kişilik özelliklerindendir. İnşaat mühendisi olabilmek için üniversitelerin 4 yıllık İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak gerekmektedir.

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Saha Satış Mimarı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?