facebook
  1. ERCAN KARAKAŞ - ONALTINET
  2. SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ 001
ilan-resim

SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ 001

ERCAN KARAKAŞ - ONALTINET

Ercan Karakaş - Onaltınet firmasının aktif ilanlarına veya diğer Saha Satış Temsilcisi 001 ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ercan Karakaş - Onaltınet Saha Satış Temsilcisi 001 ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Saha Satış Temsilcisi 001 ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3133668


Erkek 18 - 30 arası No: 3133668 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

Saha Satış Temsilcisi 001 Bursa Saha Satış Temsilcisi 001 Satış Satış Temsilcisi


İnşaat Mühendisi Ne İş Yapar?

İnşaat projelerini planlayan, yürüten, geliştiren, denetimini yapan, projede yer alan ekibin eğitimini yapan kişilerdir. Çizimi hazır olan projelerin işletme inşaat standartlarına uygunluğunu kontrol etme yetkisi inşaat mühendislerine aittir. İnşaat mühendislerinin sayısal zekası, fiziği, matematiği ve ekonomi bilgisinin kuvvetli olması beklenir.


İnşaat mühendisi yapıların plan ve proje yapımı ile ilgilenen kişidir. Tüm köprü, yol, baraj, kanalizasyon ve apartman yapımlarında inşaat mühendisine ihtiyaç duyulur. İnşaatı yapan ya da gerekli gördüğü durumlarda yıkan inşaat mühendisi, inşaatta kullanılacak malzemeleri de belirler ve o malzemelerin maliyetlerini hesaplar. Projenin sorunsuz ve zamanında tamamlanmasına yardımcı olur.

Takım çalışması ve yönetimine yatkın olması aranan kişilik özelliklerindendir. İnşaat mühendisi olabilmek için üniversitelerin 4 yıllık İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak gerekmektedir.

ERCAN KARAKAŞ - ONALTINET

Aradığınız "Saha Satış Temsilcisi 001" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?