facebook
  1. Ahotech Bilişim Teknolojileri
  2. Saha Satış Temsilcisi
ilan-resim

Saha Satış Temsilcisi

Ahotech Bilişim Teknolojileri

Bolu , Kocaeli , Sakarya , Düzce 03-08-2022
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan,
İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek, insan ilişkilerinde başarılı,
Sahada çalışmayı seven,
Dinamik, motivasyonu yüksek ve güler yüzlü,
Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen,
Kocaeli,Sakarya,Bolu,Düzce' de ikamet eden,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen adaylar tercih edilmektedir.


İŞ TANIMI

Firmamız kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek, sektörünün lider telekom operatörüdür. Bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır.
Kocaeli, Sakarya, Bolu, Düzce Bölge ofislerimiz tarafından belirlenen bölge içerisindeki toplu yaşam alanlarında sahada kurulan stant veya kapıdan kapıya tekniğiyle ürünlerin tanıtım ve satışını gerçekleştirecek, fiber ve adsl internet satışı yapabilecek,
"SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ" arıyoruz.
(Çalışan Kampanyaları ve İndirimleri)

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3250234


Kadın veya Erkek 18 - 34 arası No: 3250234 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

Saha Satış Temsilcisi Bolu Saha Satış Temsilcisi Kocaeli Saha Satış Temsilcisi Sakarya Saha Satış Temsilcisi Düzce Saha Satış Temsilcisi Telekomünikasyon ve Network Aktif Pazarlama Telekomünikasyon ve Network Aktif Satış Satış Danışmanı Telekomünikasyon ve Network Pazarlama Telekomünikasyon ve Network Satış


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

İnşaat Mühendisi Ne İş Yapar?

İnşaat projelerini planlayan, yürüten, geliştiren, denetimini yapan, projede yer alan ekibin eğitimini yapan kişilerdir. Çizimi hazır olan projelerin işletme inşaat standartlarına uygunluğunu kontrol etme yetkisi inşaat mühendislerine aittir. İnşaat mühendislerinin sayısal zekası, fiziği, matematiği ve ekonomi bilgisinin kuvvetli olması beklenir.


İnşaat mühendisi yapıların plan ve proje yapımı ile ilgilenen kişidir. Tüm köprü, yol, baraj, kanalizasyon ve apartman yapımlarında inşaat mühendisine ihtiyaç duyulur. İnşaatı yapan ya da gerekli gördüğü durumlarda yıkan inşaat mühendisi, inşaatta kullanılacak malzemeleri de belirler ve o malzemelerin maliyetlerini hesaplar. Projenin sorunsuz ve zamanında tamamlanmasına yardımcı olur.

Takım çalışması ve yönetimine yatkın olması aranan kişilik özelliklerindendir. İnşaat mühendisi olabilmek için üniversitelerin 4 yıllık İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak gerekmektedir.

Ahotech Bilişim Teknolojileri

Aradığınız "Saha Satış Temsilcisi" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?