facebook
  1. Webhelp Türkiye
  2. Saha Teknoloji Uzmanı

Saha Teknoloji Uzmanı

Webhelp Türkiye

2018 Avrupa Sektör Lideri Webhelp, dijital, sosyal ve geleneksel sesli iletişim kanalları aracılığıyla “Çok Kanallı İletişim Merkezi, Telesatış, Tahsilat Yönetimi, Sosyal Medya ve Dijital İletişim, Teknik Destek, 7/24 Yol Yardım ve Asistans” gibi hizmetler veren, global bir BPO (iş süreçlerinde dış kaynak kullanımı) sağlayıcısıdır. Dünyada, 51 ülkede 74.000 kişilik güçlü kadrosu ile hizmet veren Webhelp, Türkiye’de İstanbul, İzmir, Bingöl, Yozgat ve Van olmak üzere toplam 5 şehirde, 10.000’i aşkın çalışan ile müşteri deneyiminde fark yaratmaya devam etmektedir.

TEKNOFIX HAKKINDA;

Teknofix ailesi olarak 1200’ün üzerinde çalışanımız, yeni nesil hizmet anlayışımız ve geliştirdiğimiz yenilikçi teknolojik çözümler sayesinde, müşterilerimize beklentilerin ötesinde müşteri deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz. 2011 yılından bu yana, tüm Türkiye’yi kapsayan yaygın hizmet ağımızla ayda 150.000’den fazla haneyi ziyaret ediyoruz, hizmet ve çözümlerimizi gerek kurumlar gerekse son kullanıcılar ile buluşturuyoruz. 


KENDİ ARACINLA ÇALIŞ SEÇENEĞİ:

Teknofix bünyemizde “Saha Teknoloji Uzmanı” pozisyonumuzda, kendi aracınız ile çalışabilirsiniz.

GENEL NİTELİKLER ;

-Teknik Lise ve/veya tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu,
-Teknolojiye meraklı, gelişime açık, öğrenmeyi ve araştırmayı alışkanlık haline getirmiş,
-Diksiyonu düzgün ve iletişim yönü kuvvetli,
-B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak gün boyunca araç kullanabilen,
-Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,


İŞ TANIMI ;

-Modem, WİFİ repeater, uydu alıcısı gibi cihazların montaj, kurulum ve destek hizmetlerini sağlamak,
-Bina ve ev içinde ihtiyaç duyulabilecek basit kablolama işlemlerini ve kablo kanalı montajlarını gerçekleştirmek
-Ev ve iş yerlerine ürün teslimatı yapmak, ürün iadelerini toplamak
-Abonelik evrakları, sözleşmeler gibi kıymetli evrakları imzalatmak ve ilgili yerlere teslim etmek
-Ev teknolojileri ile ilgili kurulum ve teknik destek hizmetleri sağlamak

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2994759


Kadın veya Erkek 22 - 32 arası No: 2994759 Tam Zamanlı

Saha Teknoloji Uzmanı İstanbul Anadolu Saha Teknoloji Uzmanı İstanbul Avrupa Saha Teknoloji Uzmanı Ankara Saha Teknoloji Uzmanı İzmir Saha Teknoloji Uzmanı İstanbul Saha Teknoloji Uzmanı Telekomünikasyon ve Network Teknik Uzman


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
İnşaat Mühendisi Ne İş Yapar?

İnşaat projelerini planlayan, yürüten, geliştiren, denetimini yapan, projede yer alan ekibin eğitimini yapan kişilerdir. Çizimi hazır olan projelerin işletme inşaat standartlarına uygunluğunu kontrol etme yetkisi inşaat mühendislerine aittir. İnşaat mühendislerinin sayısal zekası, fiziği, matematiği ve ekonomi bilgisinin kuvvetli olması beklenir.


İnşaat mühendisi yapıların plan ve proje yapımı ile ilgilenen kişidir. Tüm köprü, yol, baraj, kanalizasyon ve apartman yapımlarında inşaat mühendisine ihtiyaç duyulur. İnşaatı yapan ya da gerekli gördüğü durumlarda yıkan inşaat mühendisi, inşaatta kullanılacak malzemeleri de belirler ve o malzemelerin maliyetlerini hesaplar. Projenin sorunsuz ve zamanında tamamlanmasına yardımcı olur.

Takım çalışması ve yönetimine yatkın olması aranan kişilik özelliklerindendir. İnşaat mühendisi olabilmek için üniversitelerin 4 yıllık İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak gerekmektedir.

Webhelp Türkiye

Aradığınız "Saha Teknoloji Uzmanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?