facebook
  1. Esme Dayanıklı Tüketim Malları
  2. SATIŞ DANIŞMANI (Züccaciye)

Esme Dayanıklı Tüketim Malları firmasının aktif ilanlarına veya diğer Satış Danışmanı (Züccaciye) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Esme Dayanıklı Tüketim Malları Satış Danışmanı (Züccaciye) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Satış Danışmanı (Züccaciye) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2915835


Kadın veya Erkek No: 2915835 Tam Zamanlı

Satış Danışmanı (Züccaciye) İstanbul Avrupa Satış Danışmanı (Züccaciye) İstanbul Satış Danışmanı (Züccaciye) Mağazacılık / Perakendecilik Satış Satış Danışmanı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Benzer Satış Danışmanı (Züccaciye) İş İlanları

Satış Temsilcisi Ne İş Yapar?

Satış Danışmanı, ürün veya hizmet satışı odaklı kuruluşların temel taşı, markanın müşteriye yansıyan yüzüdür. Bu firmaların başarısında, kârlılığında ve firmanın temsili konusunda önemli rol oynar. Kısaca “müşteri karşısında firmayı, firma karşısında müşteriyi temsil eden kişi” olarak açıklayabiliriz.
Satış Danışmanlığı mesleği de diğer meslekler gibi sürekli gelişmeyi ve başarı yolunda ilerlemeyi gerektirir. İyi bir Satış Danışmanı nasıl olmalı sorusuna verilecek en uygun cevap ikna kabiliyeti ve ürün bilgisi diyebiliriz.
Satış Danışmanı iş ilanlarına baktığımızda; Tezgahtar, Kasiyer, Satış Elemanı, Satış Temsilcisi, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Satış Yetkilisi, Satış Görevlisi, Satış Uzmanı, Satış Sorumlusu gibi Perakende Sektöründe farklı kullanımları vardır.
Part Time ya da Tam Zamanlı olarak çoğunlukla Avm’lerde veya mağazalarda iş imkanları bulunabilir.

Esme Dayanıklı Tüketim Malları

Esme Dayanıklı Tüketim Malları

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Satış Danışmanı (Züccaciye) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?