facebook
  1. ND İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ
  2. Satış Destek Sevkiyat Sorumlusu - Gebze

Satış Destek Sevkiyat Sorumlusu - Gebze

ND İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

Nd İnsan Kaynakları Yönetimi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Satış Destek Sevkiyat Sorumlusu - Gebze ilanlarına göz atabilirsiniz.

Nd İnsan Kaynakları Yönetimi Satış Destek Sevkiyat Sorumlusu - Gebze ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Satış Destek Sevkiyat Sorumlusu - Gebze ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2923737


Kadın veya Erkek 25 - 35 arası No: 2923737 Tam Zamanlı

Satış Destek Sevkiyat Sorumlusu - Gebze Kocaeli Satış Destek Sevkiyat Sorumlusu - Gebze Üretim Satış Destek Satış Destek Personeli


ND İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ; Türkiye İş Kurumu’nun 09.10.2019 tarih ve 1113 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Satış Temsilcisi Ne İş Yapar?

Satış Danışmanı, ürün veya hizmet satışı odaklı kuruluşların temel taşı, markanın müşteriye yansıyan yüzüdür. Bu firmaların başarısında, kârlılığında ve firmanın temsili konusunda önemli rol oynar. Kısaca “müşteri karşısında firmayı, firma karşısında müşteriyi temsil eden kişi” olarak açıklayabiliriz.
Satış Danışmanlığı mesleği de diğer meslekler gibi sürekli gelişmeyi ve başarı yolunda ilerlemeyi gerektirir. İyi bir Satış Danışmanı nasıl olmalı sorusuna verilecek en uygun cevap ikna kabiliyeti ve ürün bilgisi diyebiliriz.
Satış Danışmanı iş ilanlarına baktığımızda; Tezgahtar, Kasiyer, Satış Elemanı, Satış Temsilcisi, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Satış Yetkilisi, Satış Görevlisi, Satış Uzmanı, Satış Sorumlusu gibi Perakende Sektöründe farklı kullanımları vardır.
Part Time ya da Tam Zamanlı olarak çoğunlukla Avm’lerde veya mağazalarda iş imkanları bulunabilir.

ND İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

Aradığınız "Satış Destek Sevkiyat Sorumlusu - Gebze" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?