1. Teker Grup
  2. Satış Pazarlama Elemanı

Satış Pazarlama Elemanı

Teker Grup

Sağlık ürünleri Ev aletleri Üretimi yapan firmamıza

22-33 yaş arası,
En az 1 yıl deneyimli
Tüm sosyal medya platformlarının kullanımına hakim
Internet Pazar yeri konusunda tecrübeli
Motivasyonu yüksek, araştırmacı, hızlı öğrenebilen, pratik, çözüm odaklı, sorumluluk alabilecek, kendi ve şirketin gelişmesine yönelik fikirlere açık .


İş Tanımı: Üretimlerini yapmış oldugumuz Medikal ve Ev Aletlerinin Firmalara Pazarlamasını Yapmak İçin Günlük Telefon İle Randevu Alabilecek Randevu Takiplerini Yaparak Müşteri İle Bire Bİr Görüşme sağlayıp Ürünlerin Satış Ve Pazarlamasını Üstlene Bilecek Ürünlerin Sosyal Medya ve Pazaryerileri Üzerinden Girişlerini Yaparak Ürünlerin tanıtımlarını yapabilecek Pazarlama elemanları aramaktayız

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2869538


Kadın veya Erkek 20 - 33 arası No: 2869538 Kişi Sayısı: 10 Part Time (Yarı Zamanlı)

Satış Pazarlama Elemanı İstanbul Avrupa Satış Pazarlama Elemanı İstanbul Satış Pazarlama Elemanı Üretim Pazarlama Satış Temsilcisi


İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Satış Temsilcisi Ne İş Yapar?

Satış Danışmanı, ürün veya hizmet satışı odaklı kuruluşların temel taşı, markanın müşteriye yansıyan yüzüdür. Bu firmaların başarısında, kârlılığında ve firmanın temsili konusunda önemli rol oynar. Kısaca “müşteri karşısında firmayı, firma karşısında müşteriyi temsil eden kişi” olarak açıklayabiliriz.
Satış Danışmanlığı mesleği de diğer meslekler gibi sürekli gelişmeyi ve başarı yolunda ilerlemeyi gerektirir. İyi bir Satış Danışmanı nasıl olmalı sorusuna verilecek en uygun cevap ikna kabiliyeti ve ürün bilgisi diyebiliriz.
Satış Danışmanı iş ilanlarına baktığımızda; Tezgahtar, Kasiyer, Satış Elemanı, Satış Temsilcisi, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Satış Yetkilisi, Satış Görevlisi, Satış Uzmanı, Satış Sorumlusu gibi Perakende Sektöründe farklı kullanımları vardır.
Part Time ya da Tam Zamanlı olarak çoğunlukla Avm’lerde veya mağazalarda iş imkanları bulunabilir.

Aradığınız "Satış Pazarlama Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?