facebook
  1. Zeno Grup Optik Limited Şirketi
  2. Satış Pazarlama Elemanı

Zeno Grup Optik Limited Şirketi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Satış Pazarlama Elemanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Zeno Grup Optik Limited Şirketi Satış Pazarlama Elemanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Satış Pazarlama Elemanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3265861


Kadın 24 - 35 arası No: 3265861 Tam Zamanlı

Satış Pazarlama Elemanı Sakarya Satış Pazarlama Elemanı İstanbul Avrupa Satış Pazarlama Elemanı Gaziantep Satış Pazarlama Elemanı Malatya Satış Pazarlama Elemanı Trabzon Satış Pazarlama Elemanı İstanbul Satış Pazarlama Elemanı Satış Satış Temsilcisi


Pompacı (Akaryakıt Satış Görevlisi) Ne İş Yapar?

Pompacı, akaryakıt satış istasyonlarında taşıtlara akaryakıt doldurma, satış bedelini tahsil etme ve istasyondaki akaryakıt tanklarının bakım ve kontrol işlemlerini yapma bilgi ve becerisine sahip kişidir.

Araçları istasyon içinde yönlendirmek ve bu süre zarfında araçla ilgili gerekli tüm bakımları yapmak temel görevlerindendir.

Pompacı olabilmek için lise mezunu olmak yeterlidir.

Zeno Grup Optik Limited Şirketi

Aradığınız "Satış Pazarlama Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?