facebook
  1. Dtek Detay Teknoloji Ve Otomotiv
  2. Satış Pazarlama Sorumlusu - Oto Elektronik Ürünleri

Satış Pazarlama Sorumlusu - Oto Elektronik Ürünleri

Dtek Detay Teknoloji Ve Otomotiv

Dtek Detay Teknoloji Ve Otomotiv firmasının aktif ilanlarına veya diğer Satış Pazarlama Sorumlusu - Oto Elektronik Ürünleri ilanlarına göz atabilirsiniz.

Dtek Detay Teknoloji Ve Otomotiv Satış Pazarlama Sorumlusu - Oto Elektronik Ürünleri ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Satış Pazarlama Sorumlusu - Oto Elektronik Ürünleri ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3132783


Kadın veya Erkek 25 - 45 arası No: 3132783 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Satış Pazarlama Sorumlusu - Oto Elektronik Ürünleri İstanbul Avrupa Satış Pazarlama Sorumlusu - Oto Elektronik Ürünleri İstanbul Satış Pazarlama Sorumlusu - Oto Elektronik Ürünleri Otomotiv Yedek Parça Satış Temsilcisi


Pompacı (Akaryakıt Satış Görevlisi) Ne İş Yapar?

Pompacı, akaryakıt satış istasyonlarında taşıtlara akaryakıt doldurma, satış bedelini tahsil etme ve istasyondaki akaryakıt tanklarının bakım ve kontrol işlemlerini yapma bilgi ve becerisine sahip kişidir.

Araçları istasyon içinde yönlendirmek ve bu süre zarfında araçla ilgili gerekli tüm bakımları yapmak temel görevlerindendir.

Pompacı olabilmek için lise mezunu olmak yeterlidir.

Dtek Detay Teknoloji Ve Otomotiv

Aradığınız "Satış Pazarlama Sorumlusu - Oto Elektronik Ürünleri" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?