facebook
  1. Turab Fuarcılık Organizasyon
  2. Satış - Pazarlama Temsilcisi (Arapça-Fransızca)

Satış - Pazarlama Temsilcisi (Arapça-Fransızca)

Turab Fuarcılık Organizasyon

Turab Fuarcılık Organizasyon firmasının aktif ilanlarına veya diğer Satış - Pazarlama Temsilcisi (Arapça-Fransızca) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Turab Fuarcılık Organizasyon Satış - Pazarlama Temsilcisi (Arapça-Fransızca) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Satış - Pazarlama Temsilcisi (Arapça-Fransızca) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2795678


Kadın veya Erkek 22 - 40 arası No: 2795678 Tam Zamanlı

Satış - Pazarlama Temsilcisi (Arapça-Fransızca) İzmir Satış - Pazarlama Temsilcisi (Arapça-Fransızca) Fuar Halkla İlişkiler Danışman Fuar Pazarlama Satış Temsilcisi


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Satış Temsilcisi Ne İş Yapar?

Satış Danışmanı, ürün veya hizmet satışı odaklı kuruluşların temel taşı, markanın müşteriye yansıyan yüzüdür. Bu firmaların başarısında, kârlılığında ve firmanın temsili konusunda önemli rol oynar. Kısaca “müşteri karşısında firmayı, firma karşısında müşteriyi temsil eden kişi” olarak açıklayabiliriz.
Satış Danışmanlığı mesleği de diğer meslekler gibi sürekli gelişmeyi ve başarı yolunda ilerlemeyi gerektirir. İyi bir Satış Danışmanı nasıl olmalı sorusuna verilecek en uygun cevap ikna kabiliyeti ve ürün bilgisi diyebiliriz.
Satış Danışmanı iş ilanlarına baktığımızda; Tezgahtar, Kasiyer, Satış Elemanı, Satış Temsilcisi, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Satış Yetkilisi, Satış Görevlisi, Satış Uzmanı, Satış Sorumlusu gibi Perakende Sektöründe farklı kullanımları vardır.
Part Time ya da Tam Zamanlı olarak çoğunlukla Avm’lerde veya mağazalarda iş imkanları bulunabilir.

Turab Fuarcılık Organizasyon

Aradığınız "Satış - Pazarlama Temsilcisi (Arapça-Fransızca) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?