1. Peksan Makina Kalıp Ve Plastik Enjeksiyon İnşaat Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.
  2. Satış - Pazarlama Temsilcisi

Peksan Makina Kalıp Ve Plastik Enjeksiyon İnşaat Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. firmasının aktif ilanlarına veya diğer Satış - Pazarlama Temsilcisi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Peksan Makina Kalıp Ve Plastik Enjeksiyon İnşaat Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. Satış - Pazarlama Temsilcisi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Satış - Pazarlama Temsilcisi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2773220


Kadın veya Erkek No: 2773220 Tam Zamanlı

Satış - Pazarlama Temsilcisi İzmir Satış - Pazarlama Temsilcisi Plastik Plastik Enjeksiyon Satış Temsilcisi


Satış Temsilcisi Ne İş Yapar?

Satış Danışmanı, ürün veya hizmet satışı odaklı kuruluşların temel taşı, markanın müşteriye yansıyan yüzüdür. Bu firmaların başarısında, kârlılığında ve firmanın temsili konusunda önemli rol oynar. Kısaca “müşteri karşısında firmayı, firma karşısında müşteriyi temsil eden kişi” olarak açıklayabiliriz.
Satış Danışmanlığı mesleği de diğer meslekler gibi sürekli gelişmeyi ve başarı yolunda ilerlemeyi gerektirir. İyi bir Satış Danışmanı nasıl olmalı sorusuna verilecek en uygun cevap ikna kabiliyeti ve ürün bilgisi diyebiliriz.
Satış Danışmanı iş ilanlarına baktığımızda; Tezgahtar, Kasiyer, Satış Elemanı, Satış Temsilcisi, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Satış Yetkilisi, Satış Görevlisi, Satış Uzmanı, Satış Sorumlusu gibi Perakende Sektöründe farklı kullanımları vardır.
Part Time ya da Tam Zamanlı olarak çoğunlukla Avm’lerde veya mağazalarda iş imkanları bulunabilir.

Peksan Makina Kalıp Ve Plastik Enjeksiyon İnşaat Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Peksan Makina Kalıp Ve Plastik Enjeksiyon İnşaat Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Satış - Pazarlama Temsilcisi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?