facebook
  1. MANPOWER
  2. Satış Sonrası Teknik Servis Teknisyeni (Elektronik Kart)

Satış Sonrası Teknik Servis Teknisyeni (Elektronik Kart)

MANPOWER

Manpower firmasının aktif ilanlarına veya diğer Satış Sonrası Teknik Servis Teknisyeni (Elektronik Kart) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Manpower Satış Sonrası Teknik Servis Teknisyeni (Elektronik Kart) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Satış Sonrası Teknik Servis Teknisyeni (Elektronik Kart) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2921667


Kadın veya Erkek No: 2921667 Tam Zamanlı

Satış Sonrası Teknik Servis Teknisyeni (Elektronik Kart) İstanbul Anadolu Satış Sonrası Teknik Servis Teknisyeni (Elektronik Kart) İstanbul Satış Sonrası Teknik Servis Teknisyeni (Elektronik Kart) Elektrik ve Elektronik Elektronik Teknisyen


MANPOWER, Türkiye İş Kurumu’ndan 18.08.2016 tarihli ve 6 no’lu Özel İstihdam Bürosu izin belgesi ve 3.6.2017 tarihli Geçici İş İlişkisi Yetki Belgesi sahibidir. İş arayanlardan hiçbir ad altında menfaat temin edilmez ve ücret alınmaz.
Satış Temsilcisi Ne İş Yapar?

Satış Danışmanı, ürün veya hizmet satışı odaklı kuruluşların temel taşı, markanın müşteriye yansıyan yüzüdür. Bu firmaların başarısında, kârlılığında ve firmanın temsili konusunda önemli rol oynar. Kısaca “müşteri karşısında firmayı, firma karşısında müşteriyi temsil eden kişi” olarak açıklayabiliriz.
Satış Danışmanlığı mesleği de diğer meslekler gibi sürekli gelişmeyi ve başarı yolunda ilerlemeyi gerektirir. İyi bir Satış Danışmanı nasıl olmalı sorusuna verilecek en uygun cevap ikna kabiliyeti ve ürün bilgisi diyebiliriz.
Satış Danışmanı iş ilanlarına baktığımızda; Tezgahtar, Kasiyer, Satış Elemanı, Satış Temsilcisi, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Satış Yetkilisi, Satış Görevlisi, Satış Uzmanı, Satış Sorumlusu gibi Perakende Sektöründe farklı kullanımları vardır.
Part Time ya da Tam Zamanlı olarak çoğunlukla Avm’lerde veya mağazalarda iş imkanları bulunabilir.

Aradığınız "Satış Sonrası Teknik Servis Teknisyeni (Elektronik Kart) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?