facebook
  1. Lubrimax Özel Yağlar Ve Bakım Ürünleri
  2. Satış Temsilcisi

Lubrimax Özel Yağlar Ve Bakım Ürünleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Satış Temsilcisi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Lubrimax Özel Yağlar Ve Bakım Ürünleri Satış Temsilcisi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Satış Temsilcisi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2798507


Kadın 25 - 45 arası No: 2798507 Tam Zamanlı

Satış Temsilcisi Gaziantep Satış Temsilcisi İstanbul Avrupa Satış Temsilcisi Tekirdağ Satış Temsilcisi Bursa Satış Temsilcisi Kahramanmaraş Satış Temsilcisi İstanbul Satış Temsilcisi Ambalaj ve Kağıt Aktif Satış Satış Temsilcisi Kimya Aktif Satış Satış Temsilcisi Petrol ve Petrol Ürünleri Satış Satış Temsilcisi Diğer Aktif Satış Satış Temsilcisi


Satış Temsilcisi Ne İş Yapar?

Satış Danışmanı, ürün veya hizmet satışı odaklı kuruluşların temel taşı, markanın müşteriye yansıyan yüzüdür. Bu firmaların başarısında, kârlılığında ve firmanın temsili konusunda önemli rol oynar. Kısaca “müşteri karşısında firmayı, firma karşısında müşteriyi temsil eden kişi” olarak açıklayabiliriz.
Satış Danışmanlığı mesleği de diğer meslekler gibi sürekli gelişmeyi ve başarı yolunda ilerlemeyi gerektirir. İyi bir Satış Danışmanı nasıl olmalı sorusuna verilecek en uygun cevap ikna kabiliyeti ve ürün bilgisi diyebiliriz.
Satış Danışmanı iş ilanlarına baktığımızda; Tezgahtar, Kasiyer, Satış Elemanı, Satış Temsilcisi, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Satış Yetkilisi, Satış Görevlisi, Satış Uzmanı, Satış Sorumlusu gibi Perakende Sektöründe farklı kullanımları vardır.
Part Time ya da Tam Zamanlı olarak çoğunlukla Avm’lerde veya mağazalarda iş imkanları bulunabilir.

Lubrimax Özel Yağlar Ve Bakım Ürünleri

Lubrimax Özel Yağlar Ve Bakım Ürünleri

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Satış Temsilcisi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?