facebook
  1. Lilyum Elektrik
  2. Satış Temsilcisi

Satış Temsilcisi

Lilyum Elektrik

Mersin - Yenişehir 17-10-2020
EN AZ LİSE MEZUNU, DİKSİYONU DÜZGÜN, PERAKENDE DTM SATIŞINDA, TERCİHEN AYDINLATMA ÜRÜNLERİ (AVİZE,LAMBADER,APLİK,SPOT) SATIŞINDA TECRÜBELİ , ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK, İŞ YERİMİZDE AYDINLATMA ÜRÜNLERİ SATIŞINI YAPACAK TERCİHEN MÜŞTERİ PORTFÖYÜ OLAN BAY-BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ. ERKEK ADAYLARIN ASKERLİKLE İLİŞKİLERİNİN OLMAMASI GEREKMEKTEDİR.NİTELİKLERE UYAN ADAYLARIN ELEMAN.NET SİTESİ ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPMALARI RİCA OLUNUR.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2903733


Kadın veya Erkek 22 - 35 arası No: 2903733 Tam Zamanlı

Satış Temsilcisi Mersin Satış Temsilcisi Mağazacılık / Perakendecilik Aydınlatma Satış Temsilcisi


İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
İlana Eklenilen Konumlar
1. Haritayı Göster 2. Haritayı Göster

Satış Temsilcisi Ne İş Yapar?

Satış Danışmanı, ürün veya hizmet satışı odaklı kuruluşların temel taşı, markanın müşteriye yansıyan yüzüdür. Bu firmaların başarısında, kârlılığında ve firmanın temsili konusunda önemli rol oynar. Kısaca “müşteri karşısında firmayı, firma karşısında müşteriyi temsil eden kişi” olarak açıklayabiliriz.
Satış Danışmanlığı mesleği de diğer meslekler gibi sürekli gelişmeyi ve başarı yolunda ilerlemeyi gerektirir. İyi bir Satış Danışmanı nasıl olmalı sorusuna verilecek en uygun cevap ikna kabiliyeti ve ürün bilgisi diyebiliriz.
Satış Danışmanı iş ilanlarına baktığımızda; Tezgahtar, Kasiyer, Satış Elemanı, Satış Temsilcisi, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Satış Yetkilisi, Satış Görevlisi, Satış Uzmanı, Satış Sorumlusu gibi Perakende Sektöründe farklı kullanımları vardır.
Part Time ya da Tam Zamanlı olarak çoğunlukla Avm’lerde veya mağazalarda iş imkanları bulunabilir.

Aradığınız "Satış Temsilcisi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?