facebook
  1. Lima Dış Ticaret Ve Teknoloji
  2. Satış Temsilcisi
Lütfen açıklamayı okuyunuz... İstanbul Şişli merkezli şirketimizde ÖZELLİKLE ANADOLU YAKASINDA pazarlama için çalışacak iş arkadaşları arıyoruz. Arkadaşımızdan beklentimiz saha da araç bakım ürünleri kimyasallarının tanıtılması ve pazarlamasıdır.( Kota sorumluluğu vardır). , Sigorta yemek ve özel araç ( AVRUPA yakasında oturan arkadaşlar aracı köprü ücreti kendilerine ait olmak üzere mesai dışında eve gidiş ve gelişte aracı kullanabilirler) verilmektedir. www.limaxcar.com internet adresinden şirket ürünlerini inceleyebilirsiniz... Ayrıca personelimiz rut planlaması dahilinde ilçe ilçe ve ilçelerde mahalle mahalle tarama yaparak gezmektedir. Bölgesinde oto yıkamacılar, otoparklar akaryakıt istasyonları ve teknik servisler ve galericiler birinci grup satış yapılacak müşteri adaylarıdır. Şirketimiz de çalışma gün ve saatleri hafta içi 09:00-19:00 hafta sonu çalışması bulunmamaktadır. Hafta sonları cumartesi günler 13.00- 15.00 genel değerlendirme toplantıları yapılmaktadır.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2904633


Kadın veya Erkek No: 2904633 Tam Zamanlı

Satış Temsilcisi İstanbul Anadolu Satış Temsilcisi İstanbul Satış Temsilcisi Kimya Pazarlama Satış Temsilcisi


İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Satış Temsilcisi Ne İş Yapar?

Satış Danışmanı, ürün veya hizmet satışı odaklı kuruluşların temel taşı, markanın müşteriye yansıyan yüzüdür. Bu firmaların başarısında, kârlılığında ve firmanın temsili konusunda önemli rol oynar. Kısaca “müşteri karşısında firmayı, firma karşısında müşteriyi temsil eden kişi” olarak açıklayabiliriz.
Satış Danışmanlığı mesleği de diğer meslekler gibi sürekli gelişmeyi ve başarı yolunda ilerlemeyi gerektirir. İyi bir Satış Danışmanı nasıl olmalı sorusuna verilecek en uygun cevap ikna kabiliyeti ve ürün bilgisi diyebiliriz.
Satış Danışmanı iş ilanlarına baktığımızda; Tezgahtar, Kasiyer, Satış Elemanı, Satış Temsilcisi, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Satış Yetkilisi, Satış Görevlisi, Satış Uzmanı, Satış Sorumlusu gibi Perakende Sektöründe farklı kullanımları vardır.
Part Time ya da Tam Zamanlı olarak çoğunlukla Avm’lerde veya mağazalarda iş imkanları bulunabilir.

Lima Dış Ticaret Ve Teknoloji

Aradığınız "Satış Temsilcisi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?