facebook
  1. Estesante Clinic
  2. Satış Temsilcisi

Satış Temsilcisi

Estesante Clinic

İstanbul Avrupa - Şişli 01-03-2021
ESTESANTE KLİNİK FULYA ŞUBEMİZ İÇİN MİNİMUM 5 YIL TECRÜBELİ, TERCİHEN BAYAN, İLETİŞİM YETENEĞİ GÜÇLÜ YOĞUN TELEFON TRAFİĞİNE AYAK UYDURABİLECEK, İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK TERCİHEN ESTETİSYEN GEÇMİŞİ OLAN PRESENTABL CALL CENTER SORUMLUSU ARIYORUZ

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2958507


Kadın 20 - 35 arası No: 2958507 Tam Zamanlı

3,500 TL

Satış Temsilcisi İstanbul Avrupa Satış Temsilcisi İstanbul Satış Temsilcisi Güzellik Merkezi Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi


İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Satış Temsilcisi Ne İş Yapar?

Satış Danışmanı, ürün veya hizmet satışı odaklı kuruluşların temel taşı, markanın müşteriye yansıyan yüzüdür. Bu firmaların başarısında, kârlılığında ve firmanın temsili konusunda önemli rol oynar. Kısaca “müşteri karşısında firmayı, firma karşısında müşteriyi temsil eden kişi” olarak açıklayabiliriz.
Satış Danışmanlığı mesleği de diğer meslekler gibi sürekli gelişmeyi ve başarı yolunda ilerlemeyi gerektirir. İyi bir Satış Danışmanı nasıl olmalı sorusuna verilecek en uygun cevap ikna kabiliyeti ve ürün bilgisi diyebiliriz.
Satış Danışmanı iş ilanlarına baktığımızda; Tezgahtar, Kasiyer, Satış Elemanı, Satış Temsilcisi, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Satış Yetkilisi, Satış Görevlisi, Satış Uzmanı, Satış Sorumlusu gibi Perakende Sektöründe farklı kullanımları vardır.
Part Time ya da Tam Zamanlı olarak çoğunlukla Avm’lerde veya mağazalarda iş imkanları bulunabilir.

Aradığınız "Satış Temsilcisi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?