1. Öz-Tim Dış Ticaret
  2. Satış Temsilcisi Mağaza Sorumlusu

Satış Temsilcisi Mağaza Sorumlusu

Öz-Tim Dış Ticaret

Öz-Tim Dış Ticaret firmasının aktif ilanlarına veya diğer Satış Temsilcisi Mağaza Sorumlusu ilanlarına göz atabilirsiniz.

Öz-Tim Dış Ticaret Satış Temsilcisi Mağaza Sorumlusu ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Satış Temsilcisi Mağaza Sorumlusu ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2696753


Kadın 20 - 35 arası No: 2696753 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Satış Temsilcisi Mağaza Sorumlusu İstanbul Avrupa Satış Temsilcisi Mağaza Sorumlusu İstanbul Satış Temsilcisi Mağaza Sorumlusu Mağazacılık / Perakendecilik Satış Destek Sorumlu


Satış Temsilcisi Ne İş Yapar?

Satış Danışmanı, ürün veya hizmet satışı odaklı kuruluşların temel taşı, markanın müşteriye yansıyan yüzüdür. Bu firmaların başarısında, kârlılığında ve firmanın temsili konusunda önemli rol oynar. Kısaca “müşteri karşısında firmayı, firma karşısında müşteriyi temsil eden kişi” olarak açıklayabiliriz.
Satış Danışmanlığı mesleği de diğer meslekler gibi sürekli gelişmeyi ve başarı yolunda ilerlemeyi gerektirir. İyi bir Satış Danışmanı nasıl olmalı sorusuna verilecek en uygun cevap ikna kabiliyeti ve ürün bilgisi diyebiliriz.
Satış Danışmanı iş ilanlarına baktığımızda; Tezgahtar, Kasiyer, Satış Elemanı, Satış Temsilcisi, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Satış Yetkilisi, Satış Görevlisi, Satış Uzmanı, Satış Sorumlusu gibi Perakende Sektöründe farklı kullanımları vardır.
Part Time ya da Tam Zamanlı olarak çoğunlukla Avm’lerde veya mağazalarda iş imkanları bulunabilir.

Öz-Tim Dış Ticaret

Aradığınız "Satış Temsilcisi Mağaza Sorumlusu" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?