1. TUĞBA KURUYEMİŞ
  2. Satış Temsilcisi - (Part Time) Kadıköy
ilan-resim

Satış Temsilcisi - (Part Time) Kadıköy

TUĞBA KURUYEMİŞ

Tuğba Kuruyemiş firmasının aktif ilanlarına veya diğer Satış Temsilcisi - (Part Time) Kadıköy ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tuğba Kuruyemiş Satış Temsilcisi - (Part Time) Kadıköy ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Satış Temsilcisi - (Part Time) Kadıköy ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2764361


Kadın veya Erkek 18 - 25 arası No: 2764361 Kişi Sayısı: 8 Part Time (Yarı Zamanlı)

Satış Temsilcisi - (Part Time) Kadıköy İstanbul Anadolu Satış Temsilcisi - (Part Time) Kadıköy İstanbul Satış Temsilcisi - (Part Time) Kadıköy Satış Satış Temsilcisi


Satış Temsilcisi Ne İş Yapar?

Satış Danışmanı, ürün veya hizmet satışı odaklı kuruluşların temel taşı, markanın müşteriye yansıyan yüzüdür. Bu firmaların başarısında, kârlılığında ve firmanın temsili konusunda önemli rol oynar. Kısaca “müşteri karşısında firmayı, firma karşısında müşteriyi temsil eden kişi” olarak açıklayabiliriz.
Satış Danışmanlığı mesleği de diğer meslekler gibi sürekli gelişmeyi ve başarı yolunda ilerlemeyi gerektirir. İyi bir Satış Danışmanı nasıl olmalı sorusuna verilecek en uygun cevap ikna kabiliyeti ve ürün bilgisi diyebiliriz.
Satış Danışmanı iş ilanlarına baktığımızda; Tezgahtar, Kasiyer, Satış Elemanı, Satış Temsilcisi, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Satış Yetkilisi, Satış Görevlisi, Satış Uzmanı, Satış Sorumlusu gibi Perakende Sektöründe farklı kullanımları vardır.
Part Time ya da Tam Zamanlı olarak çoğunlukla Avm’lerde veya mağazalarda iş imkanları bulunabilir.

TUĞBA KURUYEMİŞ

Aradığınız "Satış Temsilcisi - (Part Time) Kadıköy" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?