facebook
  1. Avrupa Endüstriyel Reklam
  2. Satış Temsilcisi / Pazarlama Elemanı

Satış Temsilcisi / Pazarlama Elemanı

Avrupa Endüstriyel Reklam

Avrupa Endüstriyel Reklam firmasının aktif ilanlarına veya diğer Satış Temsilcisi / Pazarlama Elemanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Avrupa Endüstriyel Reklam Satış Temsilcisi / Pazarlama Elemanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Satış Temsilcisi / Pazarlama Elemanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3020172


Kadın veya Erkek 23 - 37 arası No: 3020172 Tam Zamanlı

Satış Temsilcisi / Pazarlama Elemanı İstanbul Avrupa Satış Temsilcisi / Pazarlama Elemanı İstanbul Satış Temsilcisi / Pazarlama Elemanı Reklamcılık Reklam Satış Temsilcisi


İlana Eklenilen Konumlar
1. Haritayı Göster 2. Haritayı Göster

Satış Temsilcisi Ne İş Yapar?

Satış Danışmanı, ürün veya hizmet satışı odaklı kuruluşların temel taşı, markanın müşteriye yansıyan yüzüdür. Bu firmaların başarısında, kârlılığında ve firmanın temsili konusunda önemli rol oynar. Kısaca “müşteri karşısında firmayı, firma karşısında müşteriyi temsil eden kişi” olarak açıklayabiliriz.
Satış Danışmanlığı mesleği de diğer meslekler gibi sürekli gelişmeyi ve başarı yolunda ilerlemeyi gerektirir. İyi bir Satış Danışmanı nasıl olmalı sorusuna verilecek en uygun cevap ikna kabiliyeti ve ürün bilgisi diyebiliriz.
Satış Danışmanı iş ilanlarına baktığımızda; Tezgahtar, Kasiyer, Satış Elemanı, Satış Temsilcisi, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Satış Yetkilisi, Satış Görevlisi, Satış Uzmanı, Satış Sorumlusu gibi Perakende Sektöründe farklı kullanımları vardır.
Part Time ya da Tam Zamanlı olarak çoğunlukla Avm’lerde veya mağazalarda iş imkanları bulunabilir.

Avrupa Endüstriyel Reklam

Aradığınız "Satış Temsilcisi / Pazarlama Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?